SPAWACZ

Wadowice/ wadowicki/ małopolskie

Ogłoszenie dodane: 29.03.2024

Typ umowy:
Umowa o pracę
Wymiar pracy:
Pełny etat

SPAWACZ

Miejsce pracy: Praca na terenie całej Polski, 34-100 Wadowice, powiat: wadowicki, woj: małopolskie
Nr oferty: StPr/24/0481

OBOWIĄZKI:
Spawanie konstrukcji stalowych. Prace w delegacji na terenie całego kraju oraz za granicą - według zleceń. Umowa o pracę na okres próbny 3 miesiące z możliwością przedłużenia. Praca w systemie jednozmianowym w godz. 7:00-15:00 na pełny etat.
Kontakt z pracodawcą telefoniczny: 728 992 928.

WYMAGANIA:

Wymagania konieczne:
- Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe
- Uprawnienia: spawanie metodą MIG i MAG

Wymagania inne:
- Wykształcenie nie jest istotne, mile widziane doświadczenie, znajomość technologii spawania MIG i MAG, umiejętność obsługi sprzętu spawalniczego, znajomość rysunku technicznego, umiejętność pracy w zespole.

WARUNKI PRACY:

Miejsce pracy: Wadowice
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na okres próbny
Wynagrodzenie brutto: od 4 242 PLN

KONTAKT:

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Pracodawca:
DES BUD Damian Sieja

Adres:
Os. Pod Skarpą 4/30, 34-100 Wadowice, powiat: wadowicki, woj: małopolskie

Dane kontaktowe:
Damian Sieja
tel: 728 992 928

Sposób kontaktu:
bezpośrednio do pracodawcy
Preferowane formy kontaktu: telefon

Wymagane dokumenty:
cv

Źródło: Powiatowy Urząd Pracy w Wadowicach