BRUKARZ

Wadowice/ wadowicki/ małopolskie

Ogłoszenie dodane: 06.04.2024

Typ umowy:
Umowa o pracę
Wymiar pracy:
Pełny etat

BRUKARZ

Miejsce pracy: Województwo małopolskie i śląskie, 34-100 Wadowice, powiat: wadowicki, woj: małopolskie
Nr oferty: StPr/24/0206

OBOWIĄZKI:
Układanie galanterii betonowej (obrzeży,palisad,krawężników) oraz innych prac związanych z nawierzchnią.
Praca na terenie województwa małopolskiego i śląskiego w godzinach od 7:00 do 15:00. Możliwość zakwaterowania pod adresem firmy lub wykonywanej pracy, dowóz do pracy od siedziby firmy.
Kontakt z pracodawcą osobisty: Chrząstowice, ul. Sportowa 2 poprzedzony kontaktem telefonicznym: 792 016 210

WYMAGANIA:

Wymagania konieczne:
- Zawód: Brukarz
- Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe

Wymagania inne:
- wykształcenie nieistotne, wymagane doświadczenie jako brukarz, chęć do pracy, punktualność, solidność

WARUNKI PRACY:

Miejsce pracy: Wadowice
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na okres próbny
Wynagrodzenie brutto: od 8 000 do 10 000 PLN

KONTAKT:

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Pracodawca:
DANIEL PAWLIK FIRMA BUDOWLANA GEJZER

Adres:
Sportowa 2, 34-114 Chrząstowice, powiat: wadowicki, woj: małopolskie

Dane kontaktowe:
Daniel Pawlik
tel: 792016210

Sposób kontaktu:
bezpośrednio do pracodawcy
Preferowane formy kontaktu: osobiście, telefon - Kontakt osobisty poprzedzony kontaktem telefonicznym

Wymagane dokumenty:
CV, może być skierowanie

Źródło: Powiatowy Urząd Pracy w Wadowicach