SERWISANT

Jaworzno/ śląskie

Ogłoszenie dodane: 19.04.2024

Typ umowy:
Umowa o pracę
Wymiar pracy:
Pełny etat

SERWISANT

Miejsce pracy: 43-600 Jaworzno, powiat: m. Jaworzno, woj: śląskie
Nr oferty: StPr/24/0206

OBOWIĄZKI:
Wykonywanie przeglądów, napraw i uruchomień urządzeń grzewczych typu: pompa ciepła, kocioł gazowy, instalacja solarna.

Praca na terenie Jaworzna wg zleceń klientów.
Zapewniony smochód służbowy i telefon służbowy.

WYMAGANIA:

Wymagania konieczne:
- Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe
- Uprawnienia: Prawo jazdy kat. B

Wymagania inne:
- Wymagane doświadczenie zawodowe oraz uprawnienia G1 i G3.

WARUNKI PRACY:

Miejsce pracy: Jaworzno
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas nieokreślony
Wynagrodzenie brutto: od 6 000 do 7 000 PLN

KONTAKT:

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Pracodawca:
AlfaProjekt INSTALACJE Sp. z o.o.

Adres:
Olszewskiego 11, 43-600 Jaworzno, powiat: m. Jaworzno, woj: śląskie

Dane kontaktowe:
Agnieszka Polańska-Rogólska
tel: 513 086 890

Sposób kontaktu:
bezpośrednio do pracodawcy
Preferowane formy kontaktu: osobiście, telefon

Wymagane dokumenty:
Dokumenty aplikacyjne

Źródło: Powiatowy Urząd Pracy w Jaworznie