PRACOWNIK OGÓLNOBUDOWANY

Jaworzno/ śląskie

Ogłoszenie dodane: 10.04.2024

Typ umowy:
Umowa zlecenie

Miejsce pracy: 43-600 Jaworzno, powiat: m. Jaworzno, woj: śląskie
Nr oferty: StPr/24/0193

OBOWIĄZKI:
Wszelkie prace budowlane m.in. murowanie, tynkowanie, prace rozbiórkowe, prace porządkowe
Praca na terenie woj. śląskiego
Zatrudnienuie na podstawie umowy zlecenie (okres próbny) - docelowo umowa o pracę

WYMAGANIA:

Wymagania konieczne:
- Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe

Wymagania inne:
- mile widziane doświadczenie zawodowe, chęci do pracy

WARUNKI PRACY:

Miejsce pracy: Jaworzno
Rodzaj umowy: Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług
Wynagrodzenie brutto: od 27,7 do 32,2 PLN

KONTAKT:

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Pracodawca:
BARTOSIK DAMIAN ALPTECH

Adres:
43-600 Jaworzno, powiat: m. Jaworzno, woj: śląskie

Dane kontaktowe:
Grażyna Bartosik
tel: 512 184 739

Sposób kontaktu:
bezpośrednio do pracodawcy
Preferowane formy kontaktu: telefon

Wymagane dokumenty:
CV

Źródło: Powiatowy Urząd Pracy w Jaworznie