ROBOTNIK BUDOWLANY

Będzin/ będziński/ śląskie

Ogłoszenie dodane: 24.04.2024

Typ umowy:
Umowa o pracę
Wymiar pracy:
Pełny etat

Miejsce pracy: Słowackiego 43, 42-506 Będzin, powiat: będziński, woj: śląskie
Nr oferty: StPr/24/0551

OBOWIĄZKI:
Docieplanie budynków jednorodzinnych.
Praca od 7.00 do 17.00 w okolicach Będzina,weekendy wolne.Umowa na okres próbny 3 miesiące

WYMAGANIA:

Wymagania konieczne:
- Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe

Wymagania pożądane:
- Uprawnienia: prawo jazdy kat B

Wymagania inne:
- Mile widziane doswiadczenie zawodowe

WARUNKI PRACY:

Miejsce pracy: Będzin
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na okres próbny
Wynagrodzenie brutto: od 5 200 do 5 300 PLN

KONTAKT:

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Pracodawca:
Firma Remontowo-Budowlana SPARROW-BUD MARIUSZ CHŁODEK

Adres:
Norberta Barlickiego 20/2, 42-506 Będzin, powiat: będziński, woj: śląskie

Dane kontaktowe:
Mariusz Chłodek
tel: 500731755

Sposób kontaktu:
bezpośrednio do pracodawcy
Preferowane formy kontaktu: osobiście, telefon, inny - Pierwszy kontakt telefoniczny 500731755 w celu ustalenia terminu rozmowy kwalifikacyjnej, Godziny : 8.oo do 16.oo

Wymagane dokumenty:
cv

Źródło: Powiatowy Urząd Pracy w Będzinie