MONTER KONSTRUKCJI STALOWYCH - POMOCNIK SPAWACZA

Będzin/ będziński/ śląskie

Ogłoszenie dodane: 08.04.2024

Typ umowy:
Umowa zlecenie

Miejsce pracy: Sielecka 63A, 42-500 Będzin, powiat: będziński, woj: śląskie
Nr oferty: StPr/24/0458

OBOWIĄZKI:
Montaż konstrukcji stalowych, szlifowanie, przecinanie, obsługa urządzeń.
Praca w godzinach od 7:00 do 15:00.
Praca na umowę zlecenie- 3 miesiące, z możliwością przejścia na umowę o pracę.
Wynagrodzenie do uzgodnienia z pracodawcą.
Praca na terenie Śląska - wg zleceń

WYMAGANIA:

Wymagania konieczne:
- Wykształcenie: zasadnicze zawodowe
- Uprawnienia: Prawo jazdy kat. B

Wymagania inne:
- Wykształcenie kandydatów zawodowe.
Umiejętność obsługi maszyn i urządzeń: szlifierki, przecinarki, malowania natryskowego i ręcznego.
Wymagane prawo jazdy kat. B
Mile widziane doświadczenie zawodowe.

WARUNKI PRACY:

Miejsce pracy: Będzin
Rodzaj umowy: Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług
Wynagrodzenie brutto: od 30 PLN

KONTAKT:

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Pracodawca:
INSTALMED SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Adres:
Sielecka 63A, 42-500 Będzin, powiat: będziński, woj: śląskie

Dane kontaktowe:
Lucyna Michalak
tel: 691 054 931

Sposób kontaktu:
bezpośrednio do pracodawcy
Preferowane formy kontaktu: osobiście, telefon, inny - I kontakt koniecznie telefoniczny: 691 054 931 celem umówienia terminu spotkania.

Wymagane dokumenty:
Dokumenty aplikacyjne.

Źródło: Powiatowy Urząd Pracy w Będzinie