PSYCHOLOG/PSYCHOTERAPEUTA

Lublin/ lubelskie

Ogłoszenie dodane: 21.03.2024

Typ umowy:
Umowa o pracę
Wymiar pracy:
Pełny etat

Miejsce pracy: STANISŁAWA STASZICA 16, 20-081 Lublin, powiat: m. Lublin, woj: lubelskie
Nr oferty: StPr/24/0842

OBOWIĄZKI:
- diagnoza i terapia głównie młodzieży z zaburzeniami psychicznymi
- praca terapeutyczna z rodzinami pacjentów

WYMAGANIA:

Wymagania konieczne:
- Zawód: Psycholog
- Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat)

Wymagania inne:
- Umiejętności: kreatywność, organizacyjne i komunikacyjne
Uprawnienia: ukończony kurs psychoterapeutyczny lub kurs psychologii klinicznej
doświadczenie zawodowe: mile widziany min. rok doświadczenia w pracy z młodzieżą z zaburzeniami psychicznymi

WARUNKI PRACY:

Miejsce pracy: Lublin
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na okres próbny
Wynagrodzenie brutto: od 6 473 PLN

KONTAKT:

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Pracodawca:
UNIWERSYTECKI SZPITAL KLINICZNY NR 1 W LUBLINIE

Adres:
STANISŁAWA STASZICA 16, 20-081 Lublin, powiat: m. Lublin, woj: lubelskie

Dane kontaktowe:
Aneta Zienkiewicz
e-mail: kadry@usk1.pl

Sposób kontaktu:
bezpośrednio do pracodawcy
Preferowane formy kontaktu: e-mail

Wymagane dokumenty:
CV

Źródło: Miejski Urząd Pracy w Lublinie