PSYCHOLOG

Lublin/ lubelskie

Ogłoszenie dodane: 25.04.2024

Typ umowy:
Umowa o pracę
Wymiar pracy:
Pełny etat

PSYCHOLOG

Miejsce pracy: AL.KRAŚNICKA 2, 20-718 Lublin, powiat: m. Lublin, woj: lubelskie
Nr oferty: StPr/24/1123

OBOWIĄZKI:
- przygotowanie i prowadzenie negocjacji w sytuacjach kryzysowych,
- uczestniczenie w pracach komisji kwalifikacyjnej do pracy i służby w ŻW,
- rozwiązywanie problemów adaptacyjnych, wychowawczych i indywidualnych żołnierzy,
- udzielenie porad i indywidualnej pomocy psychologicznej żołnierzom;
- podnoszenie kwalifikacji zawodowych i uczestnictwo w szkoleniach,
- prowadzenie i przechowywanie dokumentacji w zakresie badań psychologicznych, konsultacji i ewidencji testów psychologicznych;

Zgłoszenia przyjmujemy do 10.05.2024r.

WYMAGANIA:

Wymagania konieczne:
- Zawód: Psycholog
- Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat)

Wymagania inne:
- Uprawnienia spełnienie wymogów określonych w art. 7 i art. 8 ust. 1 pkt 1-4 ustawy z dnia 08 czerwca 2001 r. o zawodzie psychologa i samorządzie zawodowym psychologów (Dz. U. z 2019 r. poz. 1016 t.j Doświadczenie zawodowe (okres) doświadczenie w zawodzie psychologa po ukończeniu podyplomowego stażu - min.
1 rok,

Dokumenty należy składać do oficera dyżurnego w kopercie:
-ankieta kwalifikacyjna
-wniosek
(oba te dokumenty można pobrać ze strony internetowej Żandarmerii Wojskowej)
-CV
-List Motywcyjny
-Kopie Dokumentów

WARUNKI PRACY:

Miejsce pracy: Lublin
Rodzaj umowy: Umowa o pracę w zastępstwie
Wynagrodzenie brutto: od 5 600 PLN

KONTAKT:

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Pracodawca:
ODDZIAŁ ZABEZPIECZENIA ŻANDARMERII WOJSKOWEJ (Mazowiecki Oddział)

Adres:
JANA OSTROROGA 35, 01-163 Warszawa, powiat: m.st. Warszawa, woj: mazowieckie

Dane kontaktowe:
Magda Jakubiec
tel: 261 183 878

Sposób kontaktu:
bezpośrednio do pracodawcy
Preferowane formy kontaktu: osobiście, telefon

Wymagane dokumenty:
-wniosek
-CV
-List Motywacyjny

Źródło: Miejski Urząd Pracy w Lublinie