PSYCHOLOG

Zgorzelec/ zgorzelecki/ dolnośląskie

Ogłoszenie dodane: 10.05.2024

Typ umowy:
Umowa o pracę
Wymiar pracy:
Niepełny etat

PSYCHOLOG

Miejsce pracy: Wolności 10, 59-900 Zgorzelec, powiat: zgorzelecki, woj: dolnośląskie
Nr oferty: StPr/24/0247

OBOWIĄZKI:
Diagnozowanie i terapia psychologiczna, udzielanie pomocy pedagogicznej, współpraca z nauczycielami, praca z dziećmi i rodzicami ;
wymiar etatu 3/8 - 15 h/miesięcznie - 4 h/tygodniowo;
I umowa na okres próbny 3 miesiące - -docelowo na czas określony

WYMAGANIA:

Wymagania konieczne:
- Zawód: Psycholog
- Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), kierunek: psychologia
- Uprawnienia: Przygotowanie pedagogiczne

Wymagania inne:
- wykształcenie wyższe kierunkowe - psychologia , uprawnienia: przygotowanie pedagogiczne

WARUNKI PRACY:

Miejsce pracy: Zgorzelec
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na okres próbny
Wynagrodzenie brutto: od 1 800 PLN

KONTAKT:

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Pracodawca:
MIASTECZKO DZIECI ALEKSANDRA SOLECKA

Adres:
Wolności 10, 59-900 Zgorzelec, powiat: zgorzelecki, woj: dolnośląskie

Dane kontaktowe:
Anita Solecka
tel: 697 730 505

Sposób kontaktu:
bezpośrednio do pracodawcy
Preferowane formy kontaktu: osobiście, telefon, Termin: telefonicznie umawiać się na spotkanie

Wymagane dokumenty:
cv + dokumenty potwierdzające kwalifikacje

Źródło: Powiatowy Urząd Pracy w Zgorzelcu