PEDAGOG SPECJALNY

Zgorzelec/ zgorzelecki/ dolnośląskie

Ogłoszenie dodane: 10.04.2024

Typ umowy:
Umowa o pracę
Wymiar pracy:
Niepełny etat

Miejsce pracy: Tadeusza Kościuszki 1, 59-900 Zgorzelec, powiat: zgorzelecki, woj: dolnośląskie
Nr oferty: StPr/24/0201

OBOWIĄZKI:
Diagnozowanie indywidualnych potrzeb rozwojowych, udzielanie pomocy pedagogicznej, współpraca z nauczycielami, obserwacja dzieci w grupach, więcej informacji na stronie internetowej:
www.kasztankoweprzedszkole.szkolnastrona.pl
I umowa na czas określony (na rok), docelowo na czas nieokreślony;
jedna zmiana w godzinach 09:00 - 11:00 (wg grafiku);
wymiar czasu pracy 10/20 (10h/tydz)

WYMAGANIA:

Wymagania konieczne:
- Zawód: Pedagog specjalny
- Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), kierunek: pedagogika specjalna
- Uprawnienia: Przygotowanie pedagogiczne

Wymagania pożądane:
- Uprawnienia: komunikatywność
- Uprawnienia: praca w zespole

Wymagania inne:
- wykształcenie wyższe zgodne z Rozporządzeniem Ministra Edukacji Narodowej 12.03.2009r., kierunek/specjalność - pedagogika specjalna , uprawnienia: przygotowanie pedagogiczne, umiejętność pracy w zespole, cierpliwość, komunikatywność

WARUNKI PRACY:

Miejsce pracy: Zgorzelec
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas określony
Wynagrodzenie brutto: od 4 908 PLN

KONTAKT:

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Pracodawca:
PRZEDSZKOLE PUBLICZNE NR 2 W ZGORZELCU

Adres:
Tadeusza Kościuszki 1, 59-900 Zgorzelec, powiat: zgorzelecki, woj: dolnośląskie

Dane kontaktowe:
Szpala Małgorzata Święcicka Dorota
e-mail: kasztankoweprzedszkole@o2.pl
tel: 75 77 52 360

Sposób kontaktu:
bezpośrednio do pracodawcy
Preferowane formy kontaktu: osobiście, telefon, e-mail, Termin: telefonicznie umawiać sie na spotkania

Wymagane dokumenty:
CV, kwestionariusz osobowy, list motywacyjny, dokumenty potwierdzające wykształcenie, więcej informacji na stronie internetowej: www.kasztankoweprzedszkole.szkolnastrona.pl

Źródło: Powiatowy Urząd Pracy w Zgorzelcu