PRZEPALACZ GAZOWY - MAGAZYNIER

Siemianowice Śląskie/ śląskie

Ogłoszenie dodane: 10.04.2024

Typ umowy:
Umowa o pracę
Wymiar pracy:
Pełny etat

Miejsce pracy: Mysłowicka 34, 41-100 Siemianowice Śląskie, powiat: m. Siemianowice Śląskie, woj: śląskie
Nr oferty: StPr/24/0278

OBOWIĄZKI:
1. Praca zgodna z przepisami BHP i kodeksu pracy. 2. Współpraca z przełożonym, kadrą handlową, księgowością.
3. Zachowanie kultury osobistej.
4. Brak nałogów.

WYMAGANIA:

Wymagania konieczne:
- Wykształcenie: podstawowe
- Uprawnienia: bardzo dobra znajomość rynku materiałów hutniczych
- Uprawnienia: znajomość rysunku technicznego
- Uprawnienia: doświadczenie min 1 rok

Wymagania inne:
- - umiejetność pracy w zespole a także staranność i dokładność wykonywanej pracy,
- umiejętność przecinania, palenia palnikiem propanowo -butanowo-tlenowym zgodnie z dokumentacją techniczną,
- zdanie egzaminu państwowego i uzyskanie certyfikatu przepalacza gazowego,
- brak przeciwskazań do pracy na stanowisku przepalacza gazowego wyd.przez lekarza medycyny pracy,
- znajomość rysunku technicznego,
- przepalanie blach, rur, kształtowników,
- umiejętność obsługi piły tarczowej i taśmowej,
- realizacja zleceń magazynowych,
- wypełnianie dokumentacji magazynowej;

WARUNKI PRACY:

Miejsce pracy: Siemianowice Śląskie
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na okres próbny
Wynagrodzenie brutto: od 4 300 PLN

KONTAKT:

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Pracodawca:
PRZEDSIĘBIORSTWO WIELOBRANŻOWE CENTURION WOJCIECH KUŹNIK

Adres:
BOLESŁAWA CHROBREGO 9/15, 40-881 Katowice, powiat: m. Katowice, woj: śląskie

Dane kontaktowe:
WOJCIECH KUŹNIK
tel: 501 459 117

Sposób kontaktu:
bezpośrednio do pracodawcy
Preferowane formy kontaktu: osobiście, telefon

Wymagane dokumenty:
CV

Źródło: Powiatowy Urząd Pracy w Siemianowicach Śląskich