ELEKTRYK

Siemianowice Śląskie/ śląskie

Ogłoszenie dodane: 10.04.2024

Typ umowy:
Umowa o pracę
Wymiar pracy:
Pełny etat

ELEKTRYK

Miejsce pracy: Marii Konopnickiej 11, 41-100 Siemianowice Śląskie, powiat: m. Siemianowice Śląskie, woj: śląskie
Nr oferty: StPr/24/0273

OBOWIĄZKI:
wg stanowiska
Praca dwuzmianowa: 6:00-14:00; 14:00-22:00

WYMAGANIA:

Wymagania konieczne:
- Zawód: Elektromonter (elektryk) zakładowy (wymagany staż - lata: 0, miesiące: 6)
- Wykształcenie: zasadnicze zawodowe
- Uprawnienia: Uprawnienia SEP do 1 KV
- Uprawnienia: Prawo jazdy kat. B

Wymagania pożądane:
- Uprawnienia: samodzielność i rzetelność w wykonywaniu pracy
- Uprawnienia: dyspozycyjność

WARUNKI PRACY:

Miejsce pracy: Siemianowice Śląskie
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na okres próbny
Wynagrodzenie brutto: od 35 PLN

KONTAKT:

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Pracodawca:
BM RECYKLING SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Adres:
Marii Konopnickiej 11, 41-100 Siemianowice Śląskie, powiat: m. Siemianowice Śląskie, woj: śląskie

Dane kontaktowe:
Katarzyna Jura
tel: 32 229 05 66 wew. 217

Sposób kontaktu:
bezpośrednio do pracodawcy
Preferowane formy kontaktu: osobiście, telefon, inny - Osobiście po kontakcie telefonicznym., Termin: od poniedziałku do piątku, Godziny : od 10.00 do 13.00

Wymagane dokumenty:
CV

Źródło: Powiatowy Urząd Pracy w Siemianowicach Śląskich