PROGRAMISTA BACKEND (PL/UA)

Tychy/ śląskie

Ogłoszenie dodane: 21.03.2024

Typ umowy:
Umowa o pracę
Wymiar pracy:
Pełny etat

Miejsce pracy: Dojazdowa 9B, 43-100 Tychy, powiat: m. Tychy, woj: śląskie
Nr oferty: StPr/24/0514

OBOWIĄZKI:
- projektowanie i rozwój aplikacji na bazie wymagań i uzgodnień z "Właścicielem Produktu";
- współpraca z zespołem deweloperów przygotowujących front-end;
- dbanie o wysoką jakość wytworzonego kodu;
- testowanie wytworzonego oprogramowania;
* praca w systemie I-zmianowym 08:00-16:00

WYMAGANIA:

Wymagania konieczne:
- Język: angielski, w mowie - A1 - początkujący, w piśmie - A1 - początkujący

Wymagania pożądane:
- Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), informatyczne

Wymagania inne:
- Wykształcenie wyższe informatyczne (mile widziane).
Doświadczenie w projektowaniu aplikacji opartych o bazę danych PostgreSQL minimum 2 lata.
Praktyczna znajomość tworzenia aplikacji webowych w technologii Java oraz Angular lub React. Umiejętność korzystania z systemów kontroli wersji GIT/ SVN i budowania projektów Maven. Dobra znajomość języka Java. Doświadczenie w tworzeniu rozwiązań opartych o framework Spring. Znajomość obiektywnych metodyk projektowania/tworzenia aplikacji. Zdolność analityczna myślenia i samodzielnego rozwiązywania problemów. Znajomość języka angielskiego na poziomie podstawowym.
Oferta skierowana także do obywateli Ukrainy (wymagana znajomość języka polskiego na poziomie podstawowym).

WARUNKI PRACY:

Miejsce pracy: Tychy
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas określony
Wynagrodzenie brutto: od 5 000 do 10 000 PLN

KONTAKT:

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Pracodawca:
COMFORTEL SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Adres:
Dojazdowa 9B, 43-100 Tychy, powiat: m. Tychy, woj: śląskie

Dane kontaktowe:
e-mail: rekrutacja@comfortel.pl

Sposób kontaktu:
bezpośrednio do pracodawcy
Preferowane formy kontaktu: e-mail

Wymagane dokumenty:
CV - życiorys zawodowy wraz ze zgodą na przetwarzanie danych osobowych

Źródło: Powiatowy Urząd Pracy w Tychach