ELEKTROINSTALATOR/TELETECHNIK (PL/UA)

Tychy/ śląskie

Ogłoszenie dodane: 21.03.2024

Typ umowy:
Umowa o pracę
Wymiar pracy:
Pełny etat

Miejsce pracy: 43-100 Tychy, powiat: m. Tychy, woj: śląskie
Nr oferty: StPr/24/0515

OBOWIĄZKI:
- obsługa elektronarzędzi;
- czytanie schematów elektrycznych;
- praca przy montażu instalacji elektrycznych i teletechnicznych, tras kablowych, osprzętu elektrycznego itp.;
- wykonywanie pomiarów elektrycznych, wykonywanie prac naprawczych i konserwacyjnych, praca w zespole;
- dyspozycyjność i gotowość do odbywania podróży służbowych na terenie całego kraju, utrzymywanie dobrych relacji z klientem;
* praca w systemie I-zmianowym 08:00-16:00.

WYMAGANIA:

Wymagania konieczne:
- Wykształcenie: zasadnicze zawodowe, techniczne
- Uprawnienia: Eksploatacja urządzeń, instalacji i sieci elektroenergetycznych o napięciu nie wyższym niż 1 kV
- Uprawnienia: Prawo jazdy kat. B

Wymagania inne:
- Wykształcenie minimum zawodowe techniczne, mile widziane elektryczne, prawo jazdy kategorii B, mile widziane uprawnienia elektryczne do 1kv, mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku, odpowiedzialność i dokładność w wykonywaniu sowich obowiązków, obsługa elektronarzędzi, umiejętność czytania schematów elektrycznych, montażu instalacji elektrycznych i teletechnicznych, tras kablowych, osprzętu elektrycznego itp., wykonywanie pomiarów elektrycznych, wykonywanie prac naprawczych i konserwacyjnych, praca w zespole. Oferta skierowana jest również do obywateli Ukrainy - wymagana znajomość języka polskiego.

WARUNKI PRACY:

Miejsce pracy: Tychy
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na okres próbny
Wynagrodzenie brutto: od 4 242 PLN

KONTAKT:

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Pracodawca:
COMFORTEL SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Adres:
43-100 Tychy, powiat: m. Tychy, woj: śląskie

Dane kontaktowe:
e-mail: rekrutacja@comfortel.pl

Sposób kontaktu:
bezpośrednio do pracodawcy
Preferowane formy kontaktu: e-mail

Wymagane dokumenty:
CV - życiorys zawodowy wraz ze zgodą na przetwarzanie danych osobowych

Źródło: Powiatowy Urząd Pracy w Tychach