PRACOWNIK PRODUKCJI - WYDZIAŁ DRZWI STALOWYCH

Iława/ iławski/ warmińsko-mazurskie

Ogłoszenie dodane: 28.03.2024

Typ umowy:
Umowa zlecenie

Miejsce pracy: Przemysłowa 3, 14-200 Iława, powiat: iławski, woj: warmińsko-mazurskie
Nr oferty: StPr/24/0840

OBOWIĄZKI:
Praca przy produkcji drzwi stalowych, praca wg ściśle określonych procedur i instrukcji, obsługiwanie narzędzi , maszyn niezbędnych na danym stanowisku, dbanie o jakość dostarczanych elementów i ich zgodność ze specyfikacją zamówienia.

WYMAGANIA:

Wymagania konieczne:
- Wykształcenie: podstawowe

Wymagania inne:
- Dobra organizacja pracy własnej, dokładność, rzetelność, zaangażowanie. Praca w systemie II zmianowym w godz. 6:00-14:00,14:00-22:00.

WARUNKI PRACY:

Miejsce pracy: Iława
Rodzaj umowy: Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług
Wynagrodzenie brutto: od 4 600 do 4 700 PLN

KONTAKT:

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Pracodawca:
RADEX POLAND SP. Z O.O.

Adres:
Przemysłowa 3, 14-200 Iława, powiat: iławski, woj: warmińsko-mazurskie

Dane kontaktowe:
tel: 784-436-238

Sposób kontaktu:
bezpośrednio do pracodawcy
Preferowane formy kontaktu: osobiście, telefon

Wymagane dokumenty:
CV

Źródło: Powiatowy Urząd Pracy w Iławie