Pracownik produkcji (k/m)-montaż i demontaż linii -nocna zmiana!!

Rzeszów/ podkarpackie

Ogłoszenie dodane: 09.04.2024

Typ umowy:
Umowa o pracę
Wymiar pracy:
Pełny etat
Specjalne wymagania:
Brak
Wymagane prawo jazdy:
Kat. B

Miejsce pracy okolice Vechty
Dla naszego klienta - renomowanego przedsiębiorstwa z branży produkcji żywności z okolic miejscowości Vechta - poszukujemy od zaraz kliku pracowników (k/m) do demontażu i ponownego montażu linii produkcyjnych, aby umożliwić ich czyszczenie i zapewnić najwyższe standardy bezpieczeństwa żywności. Jeśli masz zamiłowanie do techniki i szukasz pracy, która wspiera Twoją naturę nocnego marka, to możesz być właściwą osobą do naszego zespołu!

job-picture-Pracownik produkcji (k/m) - montaż i demontaż linii produkcyjnych - nocna zmiana!
Zakres obowiązków:
Demontaż linii produkcyjnych przed zaplanowanym czyszczeniem
Fachowy montaż linii produkcyjnych i przygotowanie do uruchomienia produkcji
Kontrola i zapewnienie sprawności technicznej urządzeń
Współpraca z zespołem ds. czyszczenia i kierownictwem produkcji, aby zagwarantować płynny przebieg procesów.
Wymagania:
Zdolności techniczne
Mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku
Gotowość do pracy wyłącznie w godzinach nocnych (21.00 - 5.00)
Niezawodność, dokładność i umiejętność pracy zespołowej
Wytrzymałość fizyczna
Znajomość języka niemieckiego jest mile widziana, ale nie jest wymagana
Oferujemy:
Długoterminowe zatrudnienie
Atrakcyjne wynagrodzenie od 14 € brutto/h oraz dodatki za pracę w nocy
Zaangażowany i wspierający zespół, który ceni pozytywną atmosferę w pracy
Możliwości dalszego kształcenia i rozwoju osobistego
Komfortowe zakwaterowanie
Wsparcie polskojęzycznego koordynatora

Agnieszka

Agnieszka

Agnieszka