Praca w Jasionce od zaraz

Rzeszów/ podkarpackie

Ogłoszenie dodane: 16.01.2024

Typ umowy:
Umowa o pracę
Wymiar pracy:
Pełny etat
Specjalne wymagania:
Brak

oferujemy:

umowę o pracę-zatrudnienie bezpośrednio u Klienta,
pracę w systemie 3 zmianowym(docelowo może pojawić się system 4-brygadowy),
wynagrodzenie: podstawa od 4300 zł brutto(możliwość podwyżki zgodnie z systemem wynagradzania u Klienta)+dodatek do pracy w porze nocnej,
system benefitów(m.in. "wczasy pod grusza'', opieka medyczna, multisport),
możliwość szkoleń doskonalących.

zadania:

weryfikacja dokumentacji, przyrządów, urządzeń na zgodność z wymaganiami
systemu jakości,
przygotowanie części do obróbki galwanicznej (mycie, piaskowanie, maskowanie),
prowadzenie procesu produkcyjnego zgodnie z obowiązującymi wymaganiami
(obowiązującej technologii, bezpieczeństwa pracy),
obsługa urządzeń stosowanych w obróbce galwanicznej (prostowniki
galwaniczne, wanny galwaniczne, piece, elektrowciągi)
prowadzenie zapisów jakościowych oraz obsługa produkcyjnych systemów
informatycznych.

oczekujemy:

min. roczne doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku,
umiejętności czytania prostych rysunków technicznych,
umiejętności posługiwania się narzędziami pomiarowymi,
znajomości zasad obchodzenia się środkami chemicznymi,
gotowość do pracy w systemie 3 zmianowym.

Magdalena

Magdalena

Magdalena