PRACOWNIK OGÓLNOBUDOWLANY

Będzin/ będziński/ śląskie

Ogłoszenie dodane: 08.04.2024

Typ umowy:
Umowa zlecenie

Miejsce pracy: Sielecka 63a, 42-500 Będzin, powiat: będziński, woj: śląskie
Nr oferty: StPr/24/0460

OBOWIĄZKI:
murowanie, tynkowanie, wykonanie fundamentów, wykonanie elewacji, malowanie, układanie kostki brukowej

Praca na umwę zlecenie- 3 miesięce, z możliwością przejścia na umowę o pracę
Praca w godzinach od 7:00 do 15:00

WYMAGANIA:

Wymagania konieczne:
- Wykształcenie: zasadnicze zawodowe
- Uprawnienia: prawo jazdy kat B

Wymagania inne:
- Wymagane prawo jazdy kat. B oraz dwa lata doświadczenia na podobnym stanowisku.
Przestrzeganie przepisów BHP, kreatywność, komunikatywność, zaangażowanie, samodzielne wykonywanie obowiązków.

WARUNKI PRACY:

Miejsce pracy: Będzin
Rodzaj umowy: Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług
Wynagrodzenie brutto: od 30 PLN

KONTAKT:

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Pracodawca:
INSTALMED SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Adres:
Wojska Polskiego 123, 42-506 Będzin, powiat: będziński, woj: śląskie

Dane kontaktowe:
Lucyna Michalak
tel: 691054931

Sposób kontaktu:
bezpośrednio do pracodawcy
Preferowane formy kontaktu: osobiście, telefon, inny - I kontakt koniecznie telefoniczny: 691 054 931 w celu ustalenia terminu rozmowy kwalifikacyjnej

Wymagane dokumenty:
Dokumenty aplikacyjne

Źródło: Powiatowy Urząd Pracy w Będzinie