POMOCNIK STOLARZA BUDOWLANEGO

Jeziorany/ olsztyński/ warmińsko-mazurskie

Ogłoszenie dodane: 12.03.2024

Typ umowy:
Umowa o pracę
Wymiar pracy:
Pełny etat

Miejsce pracy: Sienkiewicza 9/16, 11-320 Jeziorany, powiat: olsztyński, woj: warmińsko-mazurskie
Nr oferty: StPr/24/0216

OBOWIĄZKI:
pomoc przy pracach stolarskich i budowlanych

WYMAGANIA:

Wymagania konieczne:
- Wykształcenie: zasadnicze zawodowe, budowlane

Wymagania pożądane:
- Wykształcenie: średnie zawodowe, budowlane

Wymagania inne:
- Wymagane wykształcenie min. zasadnicze zawodowe w kierunku: stolarz/ budowlaniec lub do wiadczenie zawodowe 6 m-cy na stanowisku pracownik budowlany lub stolarz. Umiejętność obsługi elektronarzędzi

WARUNKI PRACY:

Miejsce pracy: Jeziorany
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas określony
Wynagrodzenie brutto: od 4 300 PLN

KONTAKT:

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Pracodawca:
ZAŁUSKA CONSTRUCT DAMIAN ZAŁUSKA

Adres:
Sienkiewicza 9/16, 11-320 Jeziorany, powiat: olsztyński, woj: warmińsko-mazurskie

Dane kontaktowe:
Damian Załuska
tel: 530277398

Sposób kontaktu:
bezpośrednio do pracodawcy

Wymagane dokumenty:
CV

Źródło: Urząd Pracy Powiatu Olsztyńskiego