MECHANIK SAMOCHODOWY

Tychy/ śląskie

Ogłoszenie dodane: 14.03.2024

Typ umowy:
Umowa o pracę
Wymiar pracy:
Pełny etat

Miejsce pracy: 43-100 Tychy, powiat: m. Tychy, woj: śląskie
Nr oferty: StPr/24/0471

OBOWIĄZKI:
Dokonywanie napraw samochodów osobowych.
* praca w systemie 1-zmianowym: 8:00-16:00

WYMAGANIA:

Wymagania konieczne:
- Wykształcenie: zasadnicze zawodowe
- Uprawnienia: prawo jazdy kat."B"

Wymagania inne:
- Wykształcenie zawodowe, mile widziane uprawnienia konserwatorskie. Doświadczenie zawodowe w zakresie napraw samochodów. Podstawowa wiedza i praktyka z zakresu mechanikii. Prawo jazdy kategorii B. Samodzielność. Odpowiedzialność. Chęć do pracy.

WARUNKI PRACY:

Miejsce pracy: Tychy
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na okres próbny
Wynagrodzenie brutto: od 4 242 do 4 900 PLN

KONTAKT:

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Pracodawca:
"ELEKTROPROGRAM" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Adres:
Przemysłowa 41, 43-100 Tychy, powiat: m. Tychy, woj: śląskie

Dane kontaktowe:
Jarosław Manka
e-mail: manka@elektroprogram.com.pl
tel: 519 350 058

Sposób kontaktu:
bezpośrednio do pracodawcy
Preferowane formy kontaktu: osobiście, telefon, e-mail, Termin: kontakt osobisty dla naszych klientów po wcześniejszym telefonicznym uzgodnieniu przez pracownika terminu rozmowy, Godziny : w godz: 08:00-16:00

Wymagane dokumenty:
CV - życiorys zawodowy wraz ze zgodą na przetwarzanie danych osobowych

Źródło: Powiatowy Urząd Pracy w Tychach