PRACOWNIK SERWISU

Tychy/ śląskie

Ogłoszenie dodane: 29.03.2024

Typ umowy:
Umowa o pracę
Wymiar pracy:
Pełny etat

Miejsce pracy: Tychy, powiat: m. Tychy, woj: śląskie
Nr oferty: StPr/24/0560

OBOWIĄZKI:
wykonywanie prac związanych z działem serwisu; naprawa samochodów; obsługa klientów działu serwisu;
praca w systemie 2-zminowym: 07:00-15:00, 10:00-18:00

WYMAGANIA:

Wymagania konieczne:
- Wykształcenie: zasadnicze zawodowe
- Uprawnienia: Prawo jazdy kat. B
- Uprawnienia: znajomość mechaniki samochodowej

Wymagania pożądane:
- Zawód: Mechanik samochodów osobowych

Wymagania inne:
- Wykształcenie min. zawodowe/średnie/wyższe, mile widziany dyplom czeladnika; prawo jazdy kat.B; znajomość branży motoryzacyjnej; mile widziane doświadczenie w serwisie; dokładność, precyzja, samodzielność

WARUNKI PRACY:

Miejsce pracy: Tychy
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas określony
Wynagrodzenie brutto: od 4 242 do 5 000 PLN

KONTAKT:

Sposób aplikowania: za pośrednictwem urzędu

Pracodawca:
Powiatowy Urząd Pracy w Tychach

Adres:
Budowlanych 59, 43-100 Tychy, powiat: m. Tychy, woj: śląskie

Dane kontaktowe:
Informacja dostępna u doradcy klienta
tel: 0327815861

Sposób kontaktu:
za pośrednictwem urzędu

Wymagane dokumenty:
Informacja w sprawie oferty dostępna u doradcy klienta obsługującego osobę zarejestrowaną w PUP Tychy.
Oferta utworzona ze środków MRiPS

Źródło: Powiatowy Urząd Pracy w Tychach