MAGAZYNIER

Gdańsk/ pomorskie

Ogłoszenie dodane: 18.03.2024

Typ umowy:
Umowa o pracę
Wymiar pracy:
Pełny etat

MAGAZYNIER

Miejsce pracy: Józefa Dambka 14, 80-601 Gdańsk, powiat: m. Gdańsk, woj: pomorskie
Nr oferty: StPr/24/2642

OBOWIĄZKI:
Proste prace przeładunkowe, utrzymanie porządku oraz pomocnicze prace magazynowe. Praca od poniedziałku do piątku, w godzinach 8-16.

WYMAGANIA:

Wymagania konieczne:
- Wykształcenie: podstawowe

Wymagania inne:
- odpowiedzialność, dokładność oraz rzetelność. Wysoka motywacja do pracy.

WARUNKI PRACY:

Miejsce pracy: Gdańsk
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas określony
Wynagrodzenie brutto: od 4 242 PLN

KONTAKT:

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Pracodawca:
MORSKA AGENCJA GDYNIA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Adres:
T.WENDY 15, 81-341 Gdynia, powiat: m. Gdynia, woj: pomorskie

Dane kontaktowe:
e-mail: rekrutacja@mag.pl
tel: 661 231 124

Sposób kontaktu:
bezpośrednio do pracodawcy
Preferowane formy kontaktu: telefon, e-mail

Wymagane dokumenty:

Źródło: Gdański Urząd Pracy