CZYNNOŚCI MAGAZYNOWE, OBSŁUGA WÓZKA JEZDNIOWEGO DO 30 CM

Gdańsk/ pomorskie

Ogłoszenie dodane: 25.04.2024

Typ umowy:
Umowa zlecenie

Miejsce pracy: Magnacka 39, 80-180 Gdańsk, powiat: m. Gdańsk, woj: pomorskie
Nr oferty: StPr/24/3839

OBOWIĄZKI:
Czynności magazynowe, obsługa wózka jezdniowego do 30 cm
Praca w dwie zmiany w godzinach od 02:00 do 08:00 oraz od 15:00 do 19:00

WYMAGANIA:

Wymagania konieczne:
- Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe

Wymagania inne:
- gotowość do wyrobienia uprawnień do obsługi wózków jezdniowych

WARUNKI PRACY:

Miejsce pracy: Gdańsk
Rodzaj umowy: Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług
Wynagrodzenie brutto: od 29 PLN

KONTAKT:

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Pracodawca:
EUROKADRA SA

Adres:
WOLNOŚCI 345, 41-800 Zabrze, powiat: m. Zabrze, woj: śląskie

Dane kontaktowe:
Zabrze Eurokadra
e-mail: i.chojecka@eurokadra.com
tel: +48733562055

Sposób kontaktu:
bezpośrednio do pracodawcy
Preferowane formy kontaktu: telefon, e-mail

Wymagane dokumenty:

Źródło: Gdański Urząd Pracy