KIEROWCA WÓZKA WIDŁOWEGO / MAGAZYNIER

Siemianowice Śląskie/ śląskie

Ogłoszenie dodane: 10.04.2024

Typ umowy:
Umowa o pracę
Wymiar pracy:
Pełny etat

Miejsce pracy: Mysłowicka 34, 41-100 Siemianowice Śląskie, powiat: m. Siemianowice Śląskie, woj: śląskie
Nr oferty: StPr/24/0279

OBOWIĄZKI:
1. Praca zgodna z przepisami BHP i kodeksu pracy. 2. Współpraca z przełożonym, kadrą handlową, księgowością.
3. Zachowanie kultury osobistej.
4. Brak nałogów.
5. Dbałość o powierzone mienie i bezpieczeństwo towarów na magazynie.
6. Przestrzeganie procedur obowiązujących na firmie
7. Profesjonalne podejście do klienta.
8. Utrzymywanie porządku towarowego i ogólnego na magazynie.
9. Płaca od 4.300,00 do 5.800,00
10. Na wyposażeniu: wózek jezdniowy podnośnikowy z mechanicznym napędem podnoszenia: Bauman/Linde.

WYMAGANIA:

Wymagania konieczne:
- Wykształcenie: podstawowe
- Uprawnienia: doświadczenie jako operator wózka widłowego
- Uprawnienia: doświadczenie min 1 rok
- Uprawnienia: bardzo dobra znajomość rynku materiałów hutniczych

Wymagania inne:
- [Umiejętność 2] : umiejetność pracy w zespole a także staranność i dokładność wykonywanej pracy
[Umiejętność 1] : konieczność posiadania uprawnień UDT/karta operatora wózka widłowego
[Inne] : 1. konieczność posiadania uprawnień UDT na operatora wózka widłowego 2. brak przeciwskazań do pracy na stanowisku operatora wózka widłowego wyd.przez lekarza medycyny pracy 3. obsługa załadunków, rozładunków, przeładunków, 4. znajomość dokumentacji magazynowej, 6.realizacja zleceń magazynowych, 7. wypełnianie dokumentacji magazynowej 8. przyjmowanie i wydawanie towaru z magazynu

WARUNKI PRACY:

Miejsce pracy: Siemianowice Śląskie
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na okres próbny
Wynagrodzenie brutto: od 4 300 PLN

KONTAKT:

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Pracodawca:
PRZEDSIĘBIORSTWO WIELOBRANŻOWE CENTURION WOJCIECH KUŹNIK

Adres:
BOLESŁAWA CHROBREGO 9/15, 40-881 Katowice, powiat: m. Katowice, woj: śląskie

Dane kontaktowe:
Wojciech Kuźnik
tel: 501 459 117

Sposób kontaktu:
bezpośrednio do pracodawcy
Preferowane formy kontaktu: osobiście, telefon

Wymagane dokumenty:
CV

Źródło: Powiatowy Urząd Pracy w Siemianowicach Śląskich