KIEROWCA AUTOBUSU

Szczecin/ zachodniopomorskie

Ogłoszenie dodane: 19.04.2024

Typ umowy:
Umowa o pracę
Wymiar pracy:
Pełny etat

Miejsce pracy: KLONOWICA 3C , 71-241 Szczecin, powiat: m. Szczecin, woj: zachodniopomorskie
Nr oferty: StPr/24/0786

OBOWIĄZKI:
PRACA NA LINIACH KOMUNIKACJI MIEJSKIEJ, LINIACH REGULARNYCH I PRZEWOZACH OKAZJONALNYCH

MIEJSCE WYKONYWANIA PRACY: MIASTO SZCZECIN, GMINA POLICE, GMINY OŚCIENNE NA TERENIE WOJ. ZACHODNIOPOMORSKIEGO

WYMAGANIA:

Wymagania konieczne:
- Wykształcenie: podstawowe

Wymagania pożądane:
- Uprawnienia: DOŚWIADCZENIE ZAWODOWE

Wymagania inne:
- UPRAWNIENIA: PRAWO JAZDY KAT. D (ŚWIADECTWO KWALIFIKACJI ZAWODOWEJ, BADANIA LEKARSKIE, BADANIA PSYCHOLOGICZNE I ZAŚWIADCZENIE O NIEKARALNOŚCI)

WARUNKI PRACY:

Miejsce pracy: Szczecin
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas określony
Wynagrodzenie brutto: od 6 000 PLN

KONTAKT:

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Pracodawca:
SZCZECIŃSKIE PRZEDSIĘBIORSTWO AUTOBUSOWE KLONOWICA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Adres:
KLONOWICA 3C , 71-241 Szczecin, powiat: m. Szczecin, woj: zachodniopomorskie

Dane kontaktowe:
ELŻBIETA PIASECKA
e-mail: rekrutacja@spak.pl
tel: 914328413, 510224415

Sposób kontaktu:
bezpośrednio do pracodawcy
Preferowane formy kontaktu: osobiście, telefon, e-mail, inny - ROZMOWA KWALIFIKACYJNA: UL. KLONOWICA 3C, 71-241 SZCZECIN, DZIAŁ KADR I PŁAC, POK. NR 9

Wymagane dokumenty:
CV

Źródło: Powiatowy Urząd Pracy w Szczecinie