KIEROWCA AUTOBUSU

Szczecin/ zachodniopomorskie

Ogłoszenie dodane: 10.04.2024

Typ umowy:
Umowa o pracę
Wymiar pracy:
Pełny etat

Miejsce pracy: ANDRZEJA STRUGA 10, 70-784 Szczecin, powiat: m. Szczecin, woj: zachodniopomorskie
Nr oferty: StPr/24/0716

OBOWIĄZKI:
Praca w komunikacji miejskiej na stanowisku kierowcy autobusu (obszar działalności przewozowej pracodawcy).
W przypadku braku uprawnień (prawo jazdy kat. D z kwalifikacją do kat. D) Spółka finansuje kurs wraz z gwarancją zatrudnienia na stanowisku kierowcy autobusu.

WYMAGANIA:

Wymagania konieczne:
- Wykształcenie: podstawowe
- Uprawnienia: Prawo jazdy kat. D
- Uprawnienia: Kwalifikacja wstępna dla prawa jazdy kat. D

Wymagania inne:
- Brak sądowego orzeczenia zakazu wykonywania zawodu kierowcy, wymagana znajomość j. polskiego: w mowie: B1 - średnio zaawansowany, w piśmie: B1 - średnio zaawansowany.

WARUNKI PRACY:

Miejsce pracy: Szczecin
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na okres próbny
Wynagrodzenie brutto: od 5 700 PLN

KONTAKT:

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Pracodawca:
Szczecińskie Przedsiębiorstwo Autobusowe Dąbie Sp. z o.o.

Adres:
ANDRZEJA STRUGA 10, 70-784 Szczecin, powiat: m. Szczecin, woj: zachodniopomorskie

Dane kontaktowe:
Dorota Filiks
e-mail: poczta@spad.szczecin.pl
tel: 914668209, 914668217

Sposób kontaktu:
bezpośrednio do pracodawcy
Preferowane formy kontaktu: osobiście, telefon, e-mail

Wymagane dokumenty:
CV

Źródło: Powiatowy Urząd Pracy w Szczecinie