KELNER/KELNERKA

Iława/ iławski/ warmińsko-mazurskie

Ogłoszenie dodane: 01.04.2024

Typ umowy:
Umowa zlecenie

Miejsce pracy: Dąbrowskiego 9, 14-200 Iława, powiat: iławski, woj: warmińsko-mazurskie
Nr oferty: StPr/24/0169

OBOWIĄZKI:
Profesjonalna obsługa gości, banie o wizerunek i najwyższą jakość świadczonych usług, współpraca z pozostałymi działami hotelu.

WYMAGANIA:

Wymagania konieczne:
- Wykształcenie: średnie zawodowe
- Uprawnienia: Orzeczenie lekarskie dla celów sanitarno – epidemiologicznych

Wymagania dodatkowe:
- Język: angielski, w mowie - C1 - zaawansowany, w piśmie - C1 - zaawansowany

Wymagania inne:
- Doświadczenie w obsłudze gości restauracji, dobra znajomość języka angielskiego będzie dodatkowym atutem, samodyscyplina i doskonała organizacja pracy, dobra znajomość zagadnień gastronomicznych (HACCP), umiejętność nawiązywania i podtrzymywania relacji z gośćmi, wysoka kultura osobista, dyspozycyjność, odpowiedzialność i punktualność, komunikatywność i uśmiech:). Praca w systemie zmianowym wg zleceń (ok. 120 godzin miesięcznie).

WARUNKI PRACY:

Miejsce pracy: Iława
Rodzaj umowy: Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług
Wynagrodzenie brutto: od 27,7 do 27,7 PLN

KONTAKT:

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Pracodawca:
GHT SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ - SPÓŁKA KOMANDYTOWA

Adres:
Dąbrowskiego 9, 14-200 Iława, powiat: iławski, woj: warmińsko-mazurskie

Dane kontaktowe:
Wojciech Kugler
tel: 721-077-136

Sposób kontaktu:
bezpośrednio do pracodawcy
Preferowane formy kontaktu: osobiście, telefon

Wymagane dokumenty:
Jeżeli jesteś zainteresowany tą ofertą prześlij do nas swoją aplikację ze zdjęciem

Prosimy o dodanie klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu rekrutacji zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych)".

Źródło: Powiatowy Urząd Pracy w Iławie