KASJER/SPRZEDAWCA

Bielsko-Biała/ śląskie

Ogłoszenie dodane: 23.04.2024

Typ umowy:
Umowa zlecenie

Miejsce pracy: Międzyrzecka 307, 43-300 Bielsko-Biała, powiat: m. Bielsko-Biała, woj: śląskie
Nr oferty: StPr/24/0671

OBOWIĄZKI:
Praca w delikatesach, obsługa kasy fiskalnej, wykładanie towaru, obsługa klienta, dbanie o czystość stanowiska sklepowe.

Zatrudnienie w ramach umowy zlecenia.

WYMAGANIA:

Wymagania konieczne:
- Wykształcenie: zasadnicze zawodowe

Wymagania pożądane:
- Uprawnienia: Orzeczenie lekarskie dla celów sanitarno – epidemiologicznych

Wymagania inne:
- Wykształcenie zawodowe (kierunek bez znacznia, mile widziane handlowe) wymagany min. 1 rok doświadczenie w sprzedaży, mile widziane badania do celów sanitarno-epidemiologicznych, komunikatywność, otwartość, chęci do pracy. Na powyższe stanowisko mogą aplikować studenci.

WARUNKI PRACY:

Miejsce pracy: Bielsko-Biała
Rodzaj umowy: Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług
Wynagrodzenie brutto: od 4 300 do 4 800 PLN

KONTAKT:

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Pracodawca:
ZAKŁAD PRZETWÓRSTWA MIĘSNEGO CZADERNA SPÓŁKA JAWNA

Adres:
Międzyrzecka 307, 43-300 Bielsko-Biała, powiat: m. Bielsko-Biała, woj: śląskie

Dane kontaktowe:
Agata Zemanek
tel: 33 818 39 31

Sposób kontaktu:
bezpośrednio do pracodawcy
Preferowane formy kontaktu: telefon

Wymagane dokumenty:
Kontakt telefoniczny między 6.00-12.00, bądź osobiście

Źródło: Powiatowy Urząd Pracy w Bielsku-Białej