KASJER SPRZEDAWCA

Bielsko-Biała/ śląskie

Ogłoszenie dodane: 09.04.2024

Typ umowy:
Umowa o pracę
Wymiar pracy:
Pełny etat

Miejsce pracy: Armii Krajowej 141a, 43-300 Bielsko-Biała, powiat: m. Bielsko-Biała, woj: śląskie
Nr oferty: StPr/24/0576

OBOWIĄZKI:
Praca związana z obsługa klienta detalicznego w sklepie, dokładanie towaru na sali sprzedaży, obsługa kasy fiskalnej, odbieranie dostaw. Sklep Lewiatan.

Umowa o pracę na okres próbny, system dwuzmainowy w godz.: 6.00-21.00 od pn. do so. wg grafiku

WYMAGANIA:

Wymagania konieczne:
- Wykształcenie: zasadnicze zawodowe

Wymagania inne:
- Wykształcenie zawodowe lub średnie, umiejętność obsługi kasy fiskalnej, doświadczenie mile widziane.

WARUNKI PRACY:

Miejsce pracy: Bielsko-Biała
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na okres próbny
Wynagrodzenie brutto: od 4 242 PLN

KONTAKT:

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Pracodawca:
P.H.U "GILTEX" Tomasz Gilman

Adres:
Armii Krajowej 141a, 43-300 Bielsko-Biała, powiat: m. Bielsko-Biała, woj: śląskie

Dane kontaktowe:
Tomasz Gilman
e-mail: firma.giltex@o2.pl
tel: 505 518 278

Sposób kontaktu:
bezpośrednio do pracodawcy
Preferowane formy kontaktu: telefon, e-mail

Wymagane dokumenty:
Kontakt telefoniczny lub CV na e-mail

Źródło: Powiatowy Urząd Pracy w Bielsku-Białej