INSPEKTOR TECHNICZNY DS. SANITARNYCH (NR REF. 124/DOM1/24) K/M

Warszawa/ mazowieckie

Ogłoszenie dodane: 24.04.2024

Typ umowy:
Umowa o pracę
Wymiar pracy:
Pełny etat

Miejsce pracy: Irysowa 19, 02-660 Warszawa, powiat: m.st. Warszawa, woj: mazowieckie
Nr oferty: StPr/24/04852

OBOWIĄZKI:

Do głównych zadań osoby zatrudnionej na tym stanowisku będzie należało, między innymi:
- sporządzanie protokołów typowania robót remontowych, kosztorysów inwestorskich, szacowanie kosztów robót, wycena prac projektowych,
- ustalanie wspólnie z Administratorem potrzeb technicznych do wykonania w branży sanitarnej,
- przygotowanie kompletu dokumentów do wykonania remontów pustostanów,
- uczestniczenie w komisjach poawaryjnych i innych wraz z spisywaniem protokołów z tych komisji, wpisywanie do rejestru i nadawanie biegu sprawie zgodnie z ustaleniami,
- uczestniczenie wraz z Administratorem w komisjach przejęcia od zdającego lub zasiedlenia lokalu i w sporządzaniu z tej czynności protokołu- zdawczo-odbiorczego,
- prowadzenie całości spraw związanych ze stwierdzonymi samowolami przebudowami lokali, m.in. przygotowanie pisma do najemcy, kompletowanie dokumentów do przekazania do TP w celu zawarcia porozumienia,
- udzielanie terminowo odpowiedzi na skargi i wnioski oraz pisma dekretowane przez Kierownika,
- prowadzenie wszystkich obowiązujących na tym stanowisku rejestrów,
- wykonywanie zadań wynikających z wewnętrznych regulacji i zarządzeń,
- przygotowywanie zgłoszeń robót do właściwych urzędów m.in Delegatury Wydziału Architektury m.st. Warszawy, Konserwatora itp.

WYMAGANIA:

Wymagania konieczne:
- Zawód: Pozostali pracownicy obsługi biurowej
- Wykształcenie: średnie zawodowe, techniczne
- Uprawnienia: Pakiet MS Office

Wymagania inne:
- Wymagania niezbędne:
- obywatelstwo polskie (o stanowisko mogą ubiegać się również osoby nie posiadające obywatelstwa polskiego zgodnie z art. 11 ust. 2 i 3 ustawy z dnia 21 listopada 2008 r. o pracownikach samorządowych Dz. U. z 2022 r, poz.530),
- pełna zdolność do czynności prawnych oraz korzystanie z pełni praw publicznych,
- niekaralność za umyślne przestępstwa ścigane z oskarżenia publicznego lub umyślne przestępstwa skarbowe,
- wykształcenie średnie techniczne,
- znajomość regulacji prawnych w zakresie: ustawy Prawo budowlane, Polskie Normy, Prawo Zamówień Publicznych, Ustawa o ochronie praw lokatorów, mieszkaniowym zasobie gminy i o zamianie Kodeksu cywilnego, Ustawa o własności lokali, Kodeks Cywilny,
- bardzo dobra znajomość obsługi komputera w zakresie pakietu biurowego Ms Office, klienta poczty Mozilla Thunderbird; znajomość programu do kosztorysowania NORMA,
staż pracy - minimum 1 rok w przypadku osób z wyższym wykształceniem lub staż pracy - minimum 3 lata w przypadku osób ze średnim wykształceniem.

Wymagane dokumenty i oświadczenia:
- życiorys z przebiegiem nauki i pracy zawodowej,
- kopie dokumentów potwierdzających posiadane wykształcenie,
- kopie świadectw pracy dokumentujących wymagany staż pracy lub zaświadczenie o zatrudnieniu w przypadku kontynuacji zatrudnienia,
- podpisane oświadczenie o posiadanym obywatelstwie,
- podpisane oświadczenie o pełnej zdolności do czynności prawnych oraz korzystaniu z pełni praw publicznych,
- podpisane oświadczenie, że kandydat nie był skazany prawomocnym wyrokiem sądu za przestępstwa umyślne ścigane z oskarżenia publicznego lub umyślne przestępstwa skarbowe,
- podpisane oświadczenie o treści: Zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a ogólnego Rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (Dz. Urz. UE L 119 z 04.05.2016) wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb aktualnej rekrutacji,
- kserokopia dokumentu potwierdzającego niepełnosprawność w przypadku kandydata zamierzającego skorzystać z uprawnienia, o którym mowa w art. 13a ust. 2 ustawy z dnia 21 listopada 2008 r. o pracownikach samorządowych.

Osoby zainteresowane prosimy o złożenie kompletu dokumentów w terminie 14 dni od daty ukazania się ogłoszenia tj. od dnia 24.04.2024 r. do dnia 8.05.2024 r. do godz. 15:00 w zamkniętej kopercie pod adresem: Zakład Gospodarowania Nieruchomościami w Dzielnicy Mokotów m.st. Warszawy, 02-660 Warszawa, ul. Irysowa 19, z dopiskiem:
"Dział Kadr i Płac Inspektor techniczny ds. sanitarnych nr ref. 124/DOM1/24".

[Zgłoszenia: osobiste: ul. Irysowa 19 w godz. 7:00-15:00, tel. 22 549 37 16, 22 549 37 56 w godz. 7:00-15:00]

WARUNKI PRACY:

Miejsce pracy: Warszawa
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas określony
Wynagrodzenie brutto: od 5 700 PLN

KONTAKT:

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Pracodawca:
ZAKŁAD GOSPODAROWANIA NIERUCHOMOŚCIAMI W DZIELNICY MOKOTÓW M. ST. WARSZAWY

Adres:
Irysowa 19, 02-660 Warszawa, powiat: m.st. Warszawa, woj: mazowieckie

Dane kontaktowe:
tel: 22 549 37 16, 22 549 37 56

Sposób kontaktu:
bezpośrednio do pracodawcy
Preferowane formy kontaktu: osobiście, telefon, Godziny : 7:00-15:00

Wymagane dokumenty:
Szczegółowe informacje o ofercie nr 124/ZGN/24 znajdują się na stronie:

Źródło: Urząd Pracy Miasta Stołecznego Warszawy