MISTRZ

Warszawa/ mazowieckie

Ogłoszenie dodane: 13.02.2024

Typ umowy:
Umowa o pracę
Wymiar pracy:
Pełny etat

MISTRZ

Miejsce pracy: Nowolipie 2, 00-150 Warszawa, powiat: m.st. Warszawa, woj: mazowieckie
Nr oferty: StPr/24/01714

OBOWIĄZKI:
- Bezpośredni nadzór techniczny nad pracami konserwacyjno - remontowymi w branży sanitarnej wykonywanymi w obiektach przez pracowników Zespołu II;
- Opracowywanie harmonogramów prac i bieżąca ich aktualizacja;
- Sporządzanie specyfikacji materiałowych niezbędnych do realizacji przez Zespół II robót sanitarnych konserwacyjno - remontowych;
- Rozliczanie zużycia materiałowego;
- Kompletowanie niezbędnej dokumentacji prowadzonych prac sanitarnych;
- Przydzielanie pracy podległym pracownikom;
- Nadzór nad przestrzeganiem technologii i jakością wykonywanych prac;
- Nadzorowanie terminowej realizacji robót sanitarnych konserwacyjno remontowych;
- Zapewnienie ekonomicznego i efektywnego wykorzystania urządzeń i narzędzi w toku realizowanych prac;
- Udział w uzgodnieniach dotyczących wprowadzeń i odbiorów prac.
- Realizacja powierzonych prac zgodnie z prawem budowlanym oraz innymi obowiązującymi przepisami przy właściwym zużyciu materiałów, wykorzystaniu niezbędnego sprzętu, z zatwierdzonymi planami techniczno ekonomicznymi, harmonogramami i dokumentacją techniczną;
- Wykonywanie pracy z uwzględnieniem środków technicznych, norm i przepisów jak również z wykorzystaniem wiedzy technicznej, niezbędnych przy organizacji pracy podległych pracowników, w tym dotyczących znajomości używanych materiałów oraz technologii wykonywania robót sanitarnych;
- Przestrzeganie tajemnicy prawnie chronionej;
- Bezzwłoczne powiadamianie bezpośredniego przełożonego o dostrzeżonych uszkodzeniach lub wadliwym działaniu używanego sprzętu i urządzeń;
- Niezwłoczne powiadamianie przełożonego o każdej okoliczności utrudniającej lub uniemożliwiającej realizację zadania lub polecenia, dostrzeżonych możliwościach wykonania polecenia w sposób sprawniejszy lub skuteczniejszy, niż określony poleceniem;
- Przestrzeganie dyscypliny pracy oraz przepisów bhp i ppoż. na stanowisku pracy, ze szczególnym uwzględnieniem warunków technicznych bezpieczeństwa pracy dotyczących używanego sprzętu i narzędzi, właściwego toku postępowania w czasie wykonywania pracy oraz używania niezbędnych środków ochrony osobistej (w tym sprzętu i odzieży ochronnej);
- Nadzorowanie usuwania usterek ujawnionych w czasie odbiorów końcowych;
- Uczestniczenie w komisjach odbiorów i przeglądów prac;
- Uczestniczenie w pracach zespołów lub komisji powołanych przez Naczelnika Wydziału Inwestycji i Remontów KSP;
- Wykonywanie zadań porządkowo-gospodarczych podczas imprez masowych i zgromadzeń publicznych;
- Przechowywanie dokumentów sporządzonych oraz związanych z realizacją zadań na danym stanowisku, w sposób uporządkowany, kompletny i systematyczny, umożliwiający szybkie ich odnalezienie przez wszystkich pracowników wydziału;
- Archiwizowanie lub wybrakowywanie nieaktualnych dokumentów sporządzonych na stanowisku pracy, zgodnie z obowiązującymi przepisami w tym zakresie;\Przekazywanie do kancelarii wydziału przejętej na stan korespondencji po jej ostatecznym załatwieniu (OZ) sklasyfikowanej zgodnie z instrukcją kancelaryjną;
- Uczestniczenie w szkoleniach i doskonaleniu zawodowym organizowanym dla pracowników.

WYMAGANIA:

Wymagania konieczne:
- Zawód: Pozostali pracownicy obsługi biurowej (wymagany staż - lata: 3)
- Wykształcenie: zasadnicze zawodowe
- Język: polski, w mowie - B1 - średnio zaawansowany, w piśmie - B1 - średnio zaawansowany
- Uprawnienia: Prawo jazdy kat. B

Wymagania pożądane:
- Uprawnienia: Poświadczenie bezpieczeństwa – dostęp do informacji niejawnych o klauzuli "poufne"

Wymagania inne:
- Wymagania: wykształcenie zawodowe, dobra organizacja pracy własnej, znajomość przepisów z zakresu prawa budowlanego, umiejętność kierowania zespołem oraz podejmowanie decyzji, prawo jazdy kat. B, kopia poświadczenia bezpieczeństwa uprawniającego do dostępu do informacji niejawnych ozn. klauzulą "poufne" lub oświadczenie o wyrażeniu zgody na przeprowadzenie postępowania sprawdzającego, 3 lata doświadczenia zawodowego.
Obowiązki:

[Kontakt: tel. 47 72 338 34, e-mail: mariola.radecka@ksp.policja.gov.pl]

WARUNKI PRACY:

Miejsce pracy: Warszawa
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas określony
Wynagrodzenie brutto: od 3 383,43 PLN

KONTAKT:

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Pracodawca:
Komenda Stołeczna Policji

Adres:
Nowolipie 2, 00-150 Warszawa, powiat: m.st. Warszawa, woj: mazowieckie

Dane kontaktowe:
e-mail: mariola.radecka@ksp.policja.gov.pl
tel: 47 72 338 34

Sposób kontaktu:
bezpośrednio do pracodawcy
Preferowane formy kontaktu: osobiście, telefon, e-mail

Wymagane dokumenty:

Źródło: Urząd Pracy Miasta Stołecznego Warszawy