CNiB "ŻAK" w Piasecznie zatrudni Wykładowcę na kierunku: Zoopsycholog.

Piaseczno/ piaseczyński/ mazowieckie

Ogłoszenie dodane: 05.11.2023

Typ umowy:
Inny
Wymiar pracy:
Niepełny etat
Specjalne wymagania:
Brak

Centrum Nauki i Biznesu ''ŻAK" Sp. z o.o. w Piasecznie zatrudni:

CENTRUM NAUKI I BIZNESU "ŻAK" SP. Z O.O. w Piasecznie zatrudni Wykładowcę na kierunku: Zoopsycholog.

Zakres obowiązków:
- przygotowywanie lekcji zgodnie z programem nauczania
- prowadzenie zajęć grupowych
- ocena i weryfikacja postępów słuchaczy.

Wymagana wiedza dot. poniższych tematów:
- Trening umiejętności interpersonalnych
- Etyka i bezpieczeństwo pracy
- Komunikacja społeczna
- Wstęp do psychologii
- Zaburzenia zachowania u zwierząt towarzyszących
- Wywieranie wpływu i motywowanie do zmiany
- Psychopatologia psów i kotów
- Teoria terapii poznawczych, behawioralnych i wspomagających
- Podstawy anatomii i fizjologii zwierząt
- Zarys psychologii klinicznej
- Działalność zawodowa zoopsychologa
- Wprowadzenie do wybranych zagadnień medycyny weterynaryjnej

Wymagania: wykształcenie kierunkowe w wymaganej dziedzinie.

Wymagane dokumenty: CV oraz potwierdzenie wymaganego wykształcenia.
piaseczno@zak.edu.pl
504845460

Sekretariat

Sekretariat

Sekretariat