CNiB ''ŻAK'' Sp. z o.o. w Piasecznie zatrudni Stylistkę paznokci.

Piaseczno/ piaseczyński/ mazowieckie

Ogłoszenie dodane: 07.11.2023

Typ umowy:
Umowa zlecenie
Wymiar pracy:
Dodatkowa / sezonowa
Specjalne wymagania:
Brak

Centrum Nauki i Biznesu ''ŻAK'' Sp. z o.o. w Piasecznie zatrudni Stylistkę paznokci.

Zakres obowiązków:
- przygotowywanie lekcji zgodnie z programem nauczania
- prowadzenie zajęć grupowych
- ocena i weryfikacja postępów słuchaczy.

Wymagana wiedza dot. poniższych tematów:
- podstawy zabiegów pielęgnacyjnych i masażu dłoni
- chorób paznokci i przeciwwskazań do wykonywania zabiegów
- przedłużenia i rekonstrukcje paznokcia
- manicure hybrydowy
- przedłużanie paznokci metodą żelową (tips, forma)
- techniki zdobienia
- podstaw prawnych prowadzenia własnej działalności i prawidłowego prowadzenia spraw finansowych

Zajęcia odbywają się tylko w weekendy.

Wymagania: wykształcenie kierunkowe w wymaganej dziedzinie.

Wymagane dokumenty: CV oraz potwierdzenie wymaganego wykształcenia.

CV i pytania prosimy przesyłać tylko na adres mailowy: piaseczno@zak.edu.pl

piaseczno@zak.edu.pl
504845460Piasec

Sekretariat

Sekretariat

Sekretariat