BRUKARZ K/M

Warszawa/ mazowieckie

Ogłoszenie dodane: 24.04.2024

Typ umowy:
Umowa o pracę
Wymiar pracy:
Pełny etat

BRUKARZ K/M

Miejsce pracy: 01-029 Warszawa 1, powiat: m.st. Warszawa, woj: mazowieckie
Nr oferty: StPr/24/04713

OBOWIĄZKI:

Praca przy budowie dróg na terenie Warszawy i okolic..

WYMAGANIA:

Wymagania konieczne:
- Zawód: Brukarz (wymagany staż - lata: 0, miesiące: 6)
- Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe
- Język: polski, w mowie - A2 - niższy średnio zaawansowany, w piśmie - A2 - niższy średnio zaawansowany

Wymagania inne:
- Wymagania: 6 miesięcy doświadczenia zawodowego, komunikatywna znajomość języka polskiego.

Obowiązki: praca przy budowie dróg na terenie Warszawy i okolic.

Wynagrodzenie + dodatki

Praca w godz.: 7:00-15:00.

[Zgłoszenia: e-mail: biuro@delta-sa.com.pl, tel.602176786]

WARUNKI PRACY:

Miejsce pracy: Warszawa
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na okres próbny
Wynagrodzenie brutto: od 7 000 PLN

KONTAKT:

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Pracodawca:
DELTA SPÓŁKA AKCYJNA

Adres:
Dzielna 21/47, 01-029 Warszawa, powiat: m.st. Warszawa, woj: mazowieckie

Dane kontaktowe:
e-mail: biuro@delta-sa.com.pl
tel: 602176786

Sposób kontaktu:
bezpośrednio do pracodawcy
Preferowane formy kontaktu: telefon, e-mail

Wymagane dokumenty:
Po uzgodnieniu z pracodawcą

Źródło: Urząd Pracy Miasta Stołecznego Warszawy