KONSERWATOR URZĄDZEŃ TECHNICZNYCH (ELEKTRYK) K/M

Warszawa/ mazowieckie

Ogłoszenie dodane: 26.04.2024

Typ umowy:
Umowa o pracę
Wymiar pracy:
Pełny etat

Miejsce pracy: Al. Dzieci Polskich 20, 04-730 Warszawa, powiat: m.st. Warszawa, woj: mazowieckie
Nr oferty: StPr/24/04970

OBOWIĄZKI:
Współpraca w zakresie nadzoru nad utrzymaniem w ruchu i sprawności technicznej instalacji i urządzeń elektroenergetycznych.
Dozór rozdzielni i stacji energetycznych.

WYMAGANIA:

Wymagania konieczne:
- Zawód: Elektryk* (wymagany staż - lata: 2)
- Wykształcenie: zasadnicze zawodowe
- Uprawnienia: Dozór nad eksploatacją urządzeń, instalacji i sieci elektroenergetycznych o napięciu nie wyższym niż 1 kV

Wymagania inne:
- Wymagane wykształcenie kierunkowe, 2-letnie doświadczenia na takim lub podobnym stanowisku, świadectwo kwalifikacyjne w zakresie eksploatacji sieci, instalacji i urządzeń energetycznych.

Wymiar czasu pracy 12/24; praca w godzinach: 8:00 20:00; 20-8:00.

[Zgłoszenia: rekrutacja@ipczd.pl, telefonicznie: 22 815 16 07]

WARUNKI PRACY:

Miejsce pracy: Warszawa
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na okres próbny
Wynagrodzenie brutto: od 4 300 PLN

KONTAKT:

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Pracodawca:
INSTYTUT "POMNIK - CENTRUM ZDROWIA DZIECKA"

Adres:
Al. Dzieci Polskich 20, 04-730 Warszawa, powiat: m.st. Warszawa, woj: mazowieckie

Dane kontaktowe:
Sylwia Bąk
e-mail: rekrutacja@ipczd.pl
tel: 22 815 16 87

Sposób kontaktu:
bezpośrednio do pracodawcy
Preferowane formy kontaktu: telefon, e-mail

Wymagane dokumenty:
Po uzgodnieniu z pracodawcą

Źródło: Urząd Pracy Miasta Stołecznego Warszawy