BRUKARZ

Wrocław/ dolnośląskie

Ogłoszenie dodane: 02.03.2024

Typ umowy:
Umowa o pracę
Wymiar pracy:
Pełny etat

BRUKARZ

Miejsce pracy: Wrocław Popowice, 50-001 Wrocław, powiat: m. Wrocław, woj: dolnośląskie
Nr oferty: StPr/24/0888

OBOWIĄZKI:
Układanie kostki brukowej.
Miejsce pracy: Wrocław okolice Popowic.
Umowa o pracę, dyspozycyjność w godz.: 7:00-16:00 - praca w ramach pełnego etatu.
Oferta dostępna w sali D.
Kontakt z pracodawcą - tel.: 516 250 522, 50 80 71 810.

WYMAGANIA:

Wymagania konieczne:
- Zawód: Brukarz

Wymagania pożądane:
- Wykształcenie: zasadnicze branżowe, budowlane

Wymagania inne:
- wykształcenie: zasadnicze zawodowe budowlane mile widziane, dyplom mistrzowski - mile widziany,
staż pracy: min. kilkumiesięczne doświadczenie w zawodzie,
chęć do pracy, ogólna sprawność fizyczna

WARUNKI PRACY:

Miejsce pracy: Wrocław
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas określony
Wynagrodzenie brutto: od 4 242 do 4 800 PLN

KONTAKT:

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Pracodawca:
ZDZISŁAWA JAKUBOWSKA

Adres:
55-095 Bąków 18, powiat: wrocławski, woj: dolnośląskie

Dane kontaktowe:
Zdzisława Jakubowska
tel: 516 250 522

Sposób kontaktu:
bezpośrednio do pracodawcy
Preferowane formy kontaktu: telefon

Wymagane dokumenty:

Źródło: Powiatowy Urząd Pracy we Wrocławiu