POMOCNIK PRZY PRACACH WYKOŃCZENIOWYCH

Wrocław/ dolnośląskie

Ogłoszenie dodane: 18.04.2024

Typ umowy:
Umowa zlecenie

Miejsce pracy: Brodzka 197, 54-067 Wrocław, powiat: m. Wrocław, woj: dolnośląskie
Nr oferty: StPr/24/1608

OBOWIĄZKI:
Praca na budowie przy pracach wykończeniowych, malowanie mieszkań, szpachlowanie, murowanie, prace porządkowe.
Umowa zlecenie, praca na terenie Wrocławia i okolic.
Kontakt z pracodawcą: 501539619, wojciechurban@op.pl
Oferta pracy dostępna w sali D, B

WYMAGANIA:

Wymagania konieczne:
- Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe
- Uprawnienia: Praca w zespole

Wymagania inne:
- wykształcenie i staż pracy brak wymagań, praca w zespole

WARUNKI PRACY:

Miejsce pracy: Wrocław
Rodzaj umowy: Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług
Wynagrodzenie brutto: od 27,7 PLN

KONTAKT:

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Pracodawca:
BOLESŁAW URBAN WOJCIECH PRZEDSIĘBIORSTWO USŁUGOWO HANDLOWE

Adres:
Brodzka 197, 54-067 Wrocław, powiat: m. Wrocław, woj: dolnośląskie

Dane kontaktowe:
Anna Urban
e-mail: wojciechurban@op.pl
tel: 501539619

Sposób kontaktu:
bezpośrednio do pracodawcy
Preferowane formy kontaktu: osobiście, telefon, e-mail

Wymagane dokumenty:
Brak danych.

Źródło: Powiatowy Urząd Pracy we Wrocławiu