Asystentka Stomatologiczna (Ochota)

Warszawa, Ochota

Ogłoszenie dodane: 27.03.2024

Typ umowy:
Umowa o pracę
Wymiar pracy:
Pełny etat
Specjalne wymagania:
Brak
Wymagane prawo jazdy:
Nie

Zatrudnimy ASYSTENTKĘ STOMATOLOGICZNĄ do nowoczesnej przychodni w Warszawie (Ochota).

O gabinecie:
Nasza przychodnia to nowoczesne miejsce na warszawskiej Ochocie działające od 2003 roku. Prowadzimy kompleksowe leczenie od stomatologii zachowawczej po skomplikowane odbudowy implantoprotetyczne.

Proponujemy:
- pracę w 3 fotelowym, prywatnym gabinecie
- wynagrodzenie godzinowe od 31 do 33 zł netto
- zatrudnienie w oparciu o umowę zlecenie/umowę o pracę
- pracę na cały etat
- rozwój zawodowy
- nowoczesny i zadbany gabinet, realizujący kompleksowe plany leczenia
- wdrożenie do pracy

Oczekujemy:
- dyplomu potwierdzającego ukończenie szkoły
- ok. 2 lat doświadczenia (zachowawcza, endodoncja, pedodoncja)
- dyspozycyjności do pracy zmianowej
- komunikatywności
- pozytywnego nastawienia do pracy
- możliwości pracy w soboty (w przypadku czyjegoś urlopu lub L4)

Zakres obowiązków:
- asystowanie na „4 ręce”
- pomoc w zakładaniu koferdamu
- obsługa komputera i programu
- sterylizacja narzędzi
- asystowanie głównie przy zabiegach: stomatologii zachowawczej, endodoncji, pedodoncji; inne zabiegi też możliwe

Pracujemy na oprogramowaniu: ProDentis.
Gabinet jest otwarty od poniedziałku do soboty.

KONTAKT:
Tel: 731 644 255
E-mail: rekrutacjaoqp3@gmail.com

Katarzyna

Katarzyna

Katarzyna