ZBROJARZ/POMOCNIK ZBROJARZA

Gdynia/ pomorskie

Ogłoszenie dodane: 10.04.2024

Typ umowy:
Umowa o pracę
Wymiar pracy:
Pełny etat

Miejsce pracy: ARMATORÓW 34, 81-559 Gdynia, powiat: m. Gdynia, woj: pomorskie
Nr oferty: StPr/24/0730

OBOWIĄZKI:
Praca przy obróbce stali i elementów betonowych
Jedna zmiana - godziny pracy do uzgodnienia
Praca na terenie Niemiec (pracownik delegowany), pracodawca zapewnia zakwaterowanie na miejscu
Wynagrodzenie jest wypłacane w euro w przeliczeniu wynosi ok. 12 tys. złotych brutto
Rozpoczęcie pracy: kwiecień/maj 2024
Firma ma swój oddział w Elblągu, w sprawie umówienia terminu rozmowy w Elblągu należy umówić się telefonicznie z rekruterm pod numerem telefonu: 506087197 wgodz.: 8-15

WYMAGANIA:

Wymagania konieczne:
- Wykształcenie: zasadnicze zawodowe

Wymagania inne:
- Wykształcenie zawodowe, mile widziane doświadczenie w zawodzie zbrojarz i prawo jazdy kat. B, jest możliwość przyuczenia jako pomocnik zbrojarza.

WARUNKI PRACY:

Miejsce pracy: Gdynia
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas określony
Wynagrodzenie brutto: od 12 000 PLN

KONTAKT:

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Pracodawca:
"ŁĄCZPOL" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Adres:
ARMATORÓW 34, 81-559 Gdynia, powiat: m. Gdynia, woj: pomorskie

Dane kontaktowe:
Piotr Wójcik
e-mail: piotr.wojcik@laczpol.pl
tel: 506087197

Sposób kontaktu:
bezpośrednio do pracodawcy
Preferowane formy kontaktu: telefon, e-mail, Godziny : 8-15

Wymagane dokumenty:
Wymagany uprzedni kontakt telefoniczny: 506087197 w godzinach 8-15 w celu umówienia terminu rozmowy, firma ma w Elblągu swój oddział.

Źródło: Powiatowy Urząd Pracy w Elblągu