Zatrudnię konserwatora

Muszyna/ nowosądecki/ małopolskie

Ogłoszenie dodane: 21.03.2024

Typ umowy:
Umowa o pracę
Wymiar pracy:
Pełny etat
Specjalne wymagania:
Brak

Firma „M-DECOR” Projektowanie i Aranżacja Wnętrz Marzena Mikulec zatrudni KONSERWATORA

Zadania na stanowisku pracy:
1. Zapewnienie prawidłowego funkcjonowania urządzeń i wyposażenia.
2. Wykonywanie prac konserwacyjnych i porządkowych w obiekcie.
3. Obsługa urządzeń i ich konserwacja.
4. Dopilnowanie bieżących przeglądów technicznych.
5. Zimowe utrzymanie otoczenia budynku.
6. Utrzymanie zieleni.
7. Nadzór nad stanem technicznym urządzeń sanitarnych, stolarki okiennej i drzwiowej, mebli i sprzętu biurowego.
8. Dbanie o wizerunek całego obiektu.

Wymagania:
-osoby posiadające doświadczeniem na podobnym stanowisku
-osoby miłe, łatwo nawiązujące kontakt
-osoby dyspozycyjne i sumienne
- zapraszamy zarówno Panie jak i Panów.

Odnajdziesz się u nas jeśli:
- posiadasz umiejętności, chęci i jesteś gotowy do współpracy
- doskonale czujesz się w ciągłym kontakcie z ludźmi i uwielbiasz pracować w zespole
- masz masę pozytywnej energii
- potrafisz organizować sobie pracę w swobodnym środowisku a odpowiedzialność i samodzielność idą z Tobą w parze
- mile widziane doświadczenie

OFERUJEMY:
• Umowę o pracę
• Stabilne i jasno określone warunki pracy
• elastyczny grafik godzin dopasowany do Ciebie
• możliwość korzystania z oferty klubu na preferencyjnych warunkach

Marzena Mikulec