ZASTĘPSTWO dla opiekunki z komunikatywnym niemieckim

Gubin/ krośnieński/ lubuskie

Ogłoszenie dodane: 02.02.2024

Typ umowy:
Umowa zlecenie
Wymiar pracy:
Pełny etat
Specjalne wymagania:
Brak

CENTRUM JĘZYKOWE KONIK Magdalena Kopacz to prężnie działająca firma, świadcząca usługi
opiekuńcze i pielęgniarskie na rzecz klientów indywidualnych w Niemczech.
Koniecznie sprawdź nas na: pracadlaopiekunek24.pl

Miejsce pracy: Niemcy, Deggingen 73326, nr oferty: 100/11
Termin wyjazdu: od 21.02.2024
Wynagrodzenie: 1600 euro netto

Ogólny opis:
Do opieki Pani w wieku 85lat, o wzroście 145cm i wadze 70kg. Pani jest po wylewie, częściowo
inkontynentna. Seniorka dużo czasu spędza w łóżku, do swojej dyspozycji ma także rollator oraz wózek
inwalidzki. Podopieczna potrzebuje pomocy w czynnościach dnia codziennego oraz w prowadzeniu domu.
Do dyspozycji opiekunki własny pokój, Internet.

Obowiązki:
-prowadzenie domu,
-zakupy,
-pomoc podopiecznej w codziennych czynnościach,

Wymagania:
- język niemiecki komunikatywny
- doświadczenie w opiece
- dyspozycyjność
- chęć i gotowość do wyjazdu

SPRAWDZONA OFERTA !
ZAPEWNIAMY:

! Kontrakt na minimum miesiąc z możliwością przedłużenia - to Ty decydujesz jak długo chcesz pracować. 6-8-12 tygodni.

! Opieka domowa nad seniorami w Niemczech

! Sprawdzone i bezpieczne zlecenia

! Legalne zatrudnienie i opłacone składki w Niemczech lub w Polsce

! Bezpłatne zakwaterowanie oraz wyżywienie w domu podopiecznego

! Pewne i terminowe wypłaty wynagrodzenia

! Opłacony transport w dwie strony

! Opieka koordynatora w Niemczech i naszego zespołu w Polsce

JUŻ DZISIAJ DOŁĄCZ DO GRONA ZADOWOLONYCH OPIEKUNEK I OPIEKUNÓW. CZEKAMY NA TWOJE ZGŁOSZENIE

KONTAKT:

tel: 570 718 736

tel: 731 913 716

tel: 730 514 397

Halina

Halina

Halina