WYCHOWAWCA W HUFCU PRACY W JAWORZE

Jawor/ jaworski/ dolnośląskie

Ogłoszenie dodane: 01.03.2024

Typ umowy:
Umowa o pracę

Miejsce pracy: Jawor, powiat: jaworski, woj: dolnośląskie
Nr oferty: 310173

OBOWIĄZKI:
- realizacja procesu wychowawczego\n- nadzór nad kształceniem młodzieży\n- współpraca z placówkami oświatowymi, przedsiębiorstwami zatrudniającymi uczestników\n- aktywizowanie uczestników do udziału w życiu kulturalnym\n- aktywne uczestnictwo w procesie rekrutacji młodzieży do Hufca Pracy

WYMAGANIA:

Wymagania konieczne:
- Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), humanistyczne

Wymagania inne:
- dobry kontakt z młodzieżą, komunikatywność, zdyscyplinowanie, dyspozycyjność

WARUNKI PRACY:

Miejsce pracy: Jawor
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na okres próbny
Wynagrodzenie brutto: od 4 242

KONTAKT:

Sposób aplikowania: kontakt przez OHP

Pracodawca:
kontakt przez OHP

Adres:
Wiejska 5, 59-400 Jawor, powiat: jaworski, woj: dolnośląskie

Dane kontaktowe:
e-mail: posrednik.jawor@ohp.pl
tel: 768548374

Sposób kontaktu:
Preferowane formy kontaktu: telefon, e-mail