WYCHOWAWCA

Jasin/ poznański/ wielkopolskie

Ogłoszenie dodane: 11.04.2024

Typ umowy:
Umowa o pracę
Wymiar pracy:
Pełny etat

WYCHOWAWCA

Miejsce pracy: CMENTARNA 38, 62-020 Jasin, powiat: poznański, woj: wielkopolskie
Nr oferty: StPr/24/1153

OBOWIĄZKI:
1. Praca z grupą dzieci i praca indywidualna z dzieckiem.
2. Opracowywanie planu pomocy dziecku oraz prowadzenie karty pobytu dziecka.
3. Udział w pracach zespołu ds.oceny sytuacji dziecka.
4. Współpraca z rodziną dziecka i asystentami rodziny w środowisku.
Praca w ruchu ciągłym na 3 zmiany 6-14, 14-22, 22-6

WYMAGANIA:

Wymagania konieczne:
- Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat)
- Uprawnienia: dobrze rozwinięte umiejętności interpersonalne
- Uprawnienia: wysoka kultura osobista
- Uprawnienia: kreatywność, komunikatywność, umiejętność pracy w zespole

Wymagania inne:
- Wymagania obowiązkowe:
1. wykształcenie wyższe:
a) na kierunku: pedagogika, pedagogika specjalna, nauki o rodzinie lub innym kierunku, którego program obejmuje resocjalizację, pracę socjalną, pedagogikę opiekuńczo-wychowawczą albo
b) na dowolnym kierunku, uzupełnione studiami podyplomowymi w zakresie psychologii, pedagogiki, nauk o rodzinie lub resocjalizacji lub przygotowaniem pedagogicznym
-umiejętność rozwiązywania problemów
-mile widziane: prawo jazdy kat.B

WARUNKI PRACY:

Miejsce pracy: Jasin
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas nieokreślony
Wynagrodzenie brutto: od 5 100 PLN

KONTAKT:

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Pracodawca:
Ośrodek Wspomagania Rodziny nr w Jasinie

Adres:
CMENTARNA 38, 62-020 Jasin, powiat: poznański, woj: wielkopolskie

Dane kontaktowe:
Bogusław Balczyński
e-mail: owr2@owr-kobylnica.pl
tel: 618150108

Sposób kontaktu:
bezpośrednio do pracodawcy
Preferowane formy kontaktu: osobiście, telefon, e-mail, Termin: tel. umówienie spotkania, kontakt mailowy

Wymagane dokumenty:

Źródło: Powiatowy Urząd Pracy w Poznaniu