WYCHOWAWCA

Szamocin/ chodzieski/ wielkopolskie

Ogłoszenie dodane: 22.04.2024

Typ umowy:
Umowa o pracę
Wymiar pracy:
Pełny etat

WYCHOWAWCA

Miejsce pracy: Szkolna 11, 64-820 Szamocin, powiat: chodzieski, woj: wielkopolskie
Nr oferty: StPr/24/0262

OBOWIĄZKI:

Praca na stanowisku wychowawcy w internacie w wymiarze 40 godzin tygodniowo realizowana jest w trybie pracy całodobowej - zmiany dyżurów od poniedziałku do piątku według zakresu obowiązków pracowniczych, opracowanych dla tego stanowiska. Wychowawca jest odpowiedzialny za przygotowanie i realizację zadań dydaktycznych, opiekuńczo - wychowawczych i profilaktycznych w przydzielonej grupie wychowawczej, a w szczególności za pracę z młodzieżą na rzecz ich kształcenia i wychowania poprzez organizowanie i realizowanie różnych form pracy wychowawczej (programów wychowawczych, grup wsparcia, zajęć indywidualnych i grupowych) oraz aktywnych form spędzania wolnego czasu (imprez, zajęć klubowych i warsztatowych, kół zainteresowań); realizowanie zadań doskonalących pracę wychowawczą dotyczących organizacji grupy wychowawczej, troskę o właściwy stosunek uczestnika do nauki i pracy oraz o wychowanie moralno-społeczne uczestników, współpracę z rodzicami / opiekunami prawnymi; zapewnienie bezpieczeństwa uczestnikom; dbanie o higienę zdrowotną uczestników, opiekę i pomoc materialną dla uczestników; pomoc w samorealizacji uczestników; wdrażanie do poszanowania tradycji i wartości edukacyjnych.

WYMAGANIA:

Wymagania konieczne:
- Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), pedagogiczne, kierunek: resocjalizacja
- Uprawnienia: znajomość podstaw prawa oświatowego
- Uprawnienia: Praca z młodzieżą

Wymagania pożądane:
- Uprawnienia: samodzielność
- Uprawnienia: Dyspozycyjność
- Uprawnienia: kreatywność
- Uprawnienia: umiejętność ustalania priorytetów i pracy pod presją czasu.
- Uprawnienia: Obsługa poczty elektronicznej i Internetu
- Uprawnienia: Znajomość pakietu MS Office (Word, Excel), poczty elektornicznej, internetu
- Uprawnienia: bardzo dobra organizacja pracy

Wymagania inne:
- - wykształcenie wyższe pedagogika, resocjalizacja,
- pełna zdolność do czynności prawnych oraz korzystania z pełni praw publicznych,
- konieczne doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku w placówkach opiekuńczo - wychowawczych,
- wymagana znajomość podstaw praw oświatowego.

WARUNKI PRACY:

Miejsce pracy: Szamocin
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na okres próbny
Wynagrodzenie brutto: od 5 160 PLN

KONTAKT:

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Pracodawca:
Wielkopolska Wojewódzka Komenda Ochotniczych Hufców Pracy

Adres:
28 Czerwca 1956 211, 61-485 Poznań, powiat: m. Poznań, woj: wielkopolskie

Dane kontaktowe:
Angelika Andrzejczak
e-mail: ofertypoznan@ohp.pl
tel: 61 8312479

Sposób kontaktu:
bezpośrednio do pracodawcy
Preferowane formy kontaktu: osobiście, telefon, e-mail

Wymagane dokumenty:
CV, list motywacyjny, świadectwa potwierdzające wykształcenie, oświadczenie o pełni praw publicznych i o niekaralności, mile widziane referencje od ostatniego pracodawcy.

Źródło: Powiatowy Urząd Pracy w Chodzieży