WYCHOWAWCA

Ustka/ słupski/ pomorskie

Ogłoszenie dodane: 19.04.2024

Typ umowy:
Umowa o pracę
Wymiar pracy:
Pełny etat

WYCHOWAWCA

Miejsce pracy: Kościuszki 2A, 76-270 Ustka, powiat: słupski, woj: pomorskie
Nr oferty: StPr/24/0855

OBOWIĄZKI:
Praca z dziećmi w placówce opiekuńczo- wychowawczej. Wymagane wykształcenie wyższe na kierunku pedagogika, pedagogika specjalna, psychologia, praca socjalna, nauki o rodzinie albo na dowolnym kierunku uzupełnione studiami podyplomowymi w zakresie psychologii, pedagogiki, nauk o rodzinie lub resocjalizacji. Pracodawca wypłaca dodatek za wieloletnią pracę do 20% wynagrodzenia, dodatek nocny, nadgodziny, nagrody uznaniowe i jubileuszowe, dodatkowe wynagrodzenie roczne oraz należne świadczenia z ZFŚS.
System czasu pracy: równoważny system czasu pracy 8-20; 20-8 (40h/tyg).

WYMAGANIA:

Wymagania konieczne:
- Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat)
- Uprawnienia: biegła obsługa komputera z obsługą internetu
- Uprawnienia: prawo jazdy kat.B

Wymagania inne:
- [Inne] : Możliwość podjęcia pracy w placówce opiekuńczo- wychowawczej w Słupsku lub Ustce

WARUNKI PRACY:

Miejsce pracy: Ustka
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas nieokreślony
Wynagrodzenie brutto: od 4 800 PLN

KONTAKT:

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Pracodawca:
Centrum Administracyjne Domów Dla Dzieci w Ustce

Adres:
Kościuszki 2A, 76-270 Ustka, powiat: słupski, woj: pomorskie

Dane kontaktowe:
Kinga Jurek
e-mail: sekretariat@domydladzieci.ustka.pl
tel: 667427565

Sposób kontaktu:
bezpośrednio do pracodawcy
Preferowane formy kontaktu: osobiście, telefon, e-mail

Wymagane dokumenty:
cv

Źródło: Powiatowy Urząd Pracy w Słupsku