USŁUGI PRODUKCYJNE

Kolbuszowa/ kolbuszowski/ podkarpackie

Ogłoszenie dodane: 21.04.2024

Typ umowy:
Umowa zlecenie

Miejsce pracy: Kolbuszowa, powiat: kolbuszowski, woj: podkarpackie
Nr oferty: StPr/24/0275

OBOWIĄZKI:
Prace proste na produkcji przy pakowaniu wyrobów piekarniczych.
Godziny pracy od 14:00 do 02:00.
Praca możliwa również w niedzielę oraz święta.

WYMAGANIA:

Wymagania konieczne:
- Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe

Wymagania inne:
- Wymagana dobra sprawność fizyczna z uwagi na konieczność wykonywania pracy w pozycji stającej, dokładność i rzetelność, dobra dyscyplina pracy.

WARUNKI PRACY:

Miejsce pracy: Kolbuszowa
Rodzaj umowy: Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług
Wynagrodzenie brutto: od 27,7 PLN

KONTAKT:

Sposób aplikowania: za pośrednictwem urzędu

Pracodawca:
Powiatowy Urząd Pracy w Kolbuszowej

Adres:
Piłsudskiego 59A, 36-100 Kolbuszowa, powiat: kolbuszowski, woj: podkarpackie

Dane kontaktowe:
Agnieszka Tomczyk
e-mail: a.tomczyk@kolbuszowa.praca.gov.pl
tel: 172271790

Sposób kontaktu:
za pośrednictwem urzędu

Wymagane dokumenty:
Skierowanie

Źródło: Powiatowy Urząd Pracy w Kolbuszowej