TOKARZ NA MASZYNY TRADYCYJNE

Katowice/ śląskie

Ogłoszenie dodane: 22.03.2024

Typ umowy:
Umowa o pracę
Wymiar pracy:
Pełny etat

Miejsce pracy: Graniczna 29, 40-017 Katowice, powiat: m. Katowice, woj: śląskie
Nr oferty: StPr/24/0794

OBOWIĄZKI:
- Wykonywanie czynności obróbki skrawaniem w stali lub aluminium zgodnie z dostarczoną dokumentacją techniczną.
- Praca na dwie zmiany w godzinach: 6:00-14:00, 14:00-22:00.

WYMAGANIA:

Wymagania konieczne:
- Wykształcenie: zasadnicze zawodowe

Wymagania inne:
- Wymagane wykształcenie min. zawodowe. Wymagane doświadczenie zawodowe min. 1 rok na podobnym stanowisku. Wymagana umiejętność obsługi tokarki konwencjonalnej. Wymagana znajomość rysunku technicznego.

WARUNKI PRACY:

Miejsce pracy: Katowice
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas nieokreślony
Wynagrodzenie brutto: od 5 000 do 8 000 PLN

KONTAKT:

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Pracodawca:
"DIAMENTPOL" G.KOWALCZYK, J.PIJEWSKI SPÓŁKA JAWNA

Adres:
Graniczna 29, 40-017 Katowice, powiat: m. Katowice, woj: śląskie

Dane kontaktowe:
Artur Lewandowski
e-mail: poczta@diamentpol.com.pl
tel: 607-120-720

Sposób kontaktu:
bezpośrednio do pracodawcy
Preferowane formy kontaktu: osobiście, telefon, e-mail, Termin: Kontakt KONIECZNIE wstępnie telefoniczny celem ustalenia spotkania z pracodawcą lub e-mail, Godziny : 8:00-15:00 - KONIECZNIE ZABRAĆ CV !!!

Wymagane dokumenty:
CV - Kontakt KONIECZNIE wstępnie telefoniczny (8:00-15:00) (Tel. 607-120-720) celem ustalenia spotkania z pracodawcą (ul. Graniczna 29, 40-017 Katowice) lub e-mail: poczta@diamentpol.com.pl

Źródło: Powiatowy Urząd Pracy w Katowicach