Tokarz manualny

Wrocław, Fabryczna

Ogłoszenie dodane: 10.11.2023

Typ umowy:
Umowa o pracę
Wymiar pracy:
Pełny etat
Specjalne wymagania:
Brak

Dla naszego Klienta poszukujemy pracowników do pracy na stanowisko: Tokarz manualny.

Miejsce pracy: Wrocław

Zakres obowiązków:
Obsługa tokarki manualnej.
Wykonywanie detali zgodnie z otrzymaną dokumentacją techniczną.
Kontrola wykonanych części zgodnie z dokumentacją techniczną.
Praca na podstawie rysunku technicznego.
Produkcja pojedyncza.
Monitorowanie poprawnego funkcjonowania urządzenia.

Wymagania:
Minimum 2-letnie doświadczenie w pracy na tokarce konwencjonalnej.
Znajomość rysunku technicznego.
Umiejętność obsługi narzędzi pomiarowych.
Sumienności i dokładności w wykonywaniu zadań.

Oferujemy:
Pracę w systemie jednozmianowym w godz. 7 - 15 (od pon. do pt.).
Stabilne zatrudnienie.
Przyjazną atmosferę pracy w profesjonalnym zespole.
Możliwość rozwoju zawodowego i zdobycia nowych umiejętności.

Jeśli spełniasz powyższe wymagania i jesteś gotowy(a) podjąć wyzwanie, zapraszamy do przesłania swojego CV na adres e-mail: kontakt@sabami.pl lub kontakt telefoniczny pod numerami +48 512 730 257 lub +48 791 126 763

W CV prosimy umieścić jedną z poniższych klauzul:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych na potrzeby przedstawienia mojej kandydatury w trwającym procesie rekrutacji.

lub

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych na potrzeby przedstawienia mojej kandydatury w trwającym procesie rekrutacji oraz pozostawieniu ich w bazie Administratora na potrzeby przyszłych rekrutacji, którymi mógłbym być zainteresowany po uprzednim przedstawieniu mi oferty.

Aby zapoznać się z pełną klauzulą informacyjną proszę kliknąć w poniższy link:

Zastrzegamy sobie możliwość skontaktowania się tylko z wybranymi kandydatami.

Dziękujemy za zainteresowanie naszą ofertą i czekamy na Twoją aplikację!

Barbara

Barbara

Barbara