Technik Utrzymania Sieci (praca na wysokości) - Szczecin

Szczecin/ zachodniopomorskie

Ogłoszenie dodane: 04.04.2024

Typ umowy:
Umowa o pracę
Wymiar pracy:
Pełny etat
Specjalne wymagania:
Brak
Wymagane prawo jazdy:
Kat. B

Solutions 30 Mobile jest częścią międzynarodowej grupy Solutions 30. Świadczymy usługi telekomunikacyjne w zakresie utrzymania i budowy sieci miedzianych oraz światłowodowych. Obecnie zatrudniamy ponad 600 osób we wschodniej Polsce – od Suwałk po Zamość. Polegając na naszej rozległej sieci profesjonalnych inżynierów serwisowych, jesteśmy w stanie dotrzeć do klientów w krótkim czasie i zadbać o to, aby technologia działała dla nich tak, jak powinna.

Poznaj nasze wartości:

Innowacja / Zaangażowanie / Zwinność / Przedsiębiorczość / Bliskość / Profesjonalizm

Solutions 30 jest liderem swojej branży na rynku europejskim. Dzięki rozległej sieci wsparcia oraz optymalnemu systemowi i procesom zarządzania tą siecią, dostarczamy odpowiednie rozwiązania dla problemów technologicznych klientów, czyniąc to zarówno efektownie, jak i efektywnie.

W związku z dynamicznym rozwojem obecnie poszukujemy kandydatów na stanowisko:

TECHNIK UTRZYMANIA SIECI  (telekomunikacja, praca na wysokości)

Miejsce pracy: Szczecin

Krótki opis stanowiska:
-wykonywanie prac serwisowych oraz wymiana podzespołów na stacjach bazowych telefonii komórkowej, transport sprzętu.

Wymagania Stanowiska:
-wykształcenie techniczne preferowane w kierunkach elektronika, telekomunikacja, elektrotechnika
-samodzielność w działaniu i chęć do pracy
-gotowość do podróży służbowych
-przynajmniej podstawowa obsługa komputera i pakietu office.
-brak przeciwwskazań zdrowotnych do pracy na wysokości – warunek konieczny
-doświadczenie w pracy na wysokości przy użyciu dostępu linowego
-prawo jazdy kat. B

Dodatkowym atutem będzie:
-znajomość sprzętu telekomunikacyjnego i praktyka w jego instalacji i konfiguracji
-posiadanie uprawnień SEP do 1kV
-znajomość języka angielskiego umożliwiającą komunikację i rozumienie dokumentacji technicznej

Oferujemy:
-pracę w środowisku najnowszych technologii telekomunikacyjnych
-zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
-możliwości rozwoju osobistego
-zatrudnimy zarówno osoby z doświadczeniem (preferowane) jak i stawiające pierwsze kroki w branży
-pakiet socjalny – medyczny, sportowy

Klauzura RODO
Informujemy, że Administratorem danych jest Solutions30Mobile sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, ul. Królowej Marysieńki 13/9, 02-954 Warszawa. Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania.

Jeżeli w Pani/Pana zgłoszeniu rekrutacyjnym zamieszczone będą inne dane osobowe niż określone w art. 221 § 1 Kodeksu pracy i chce Pani/Pan, aby dane te były przetwarzane na cele rekrutacji lub jest Pani/Pan zainteresowana udziałem w przyszłych rekrutacjach, proszę umieścić w treści CV następujące klauzule.

Wyrażenie każdej z poniższych zgód jest dobrowolne. Zgodę można wycofać w dowolnym momencie, ale pozostaje to bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania dokonanego na jej podstawie przed wycofaniem zgody:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Solutions30Mobile sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, ul. Królowej Marysieńki 13/9, 02-954 Warszawa, moich danych osobowych zawartych w przesłanym zgłoszeniu aplikacyjnym, innych niż wymagane przez Kodeks pracy, w celu mojego uczestnictwa w procesie rekrutacji przez okres 12 miesięcy od dnia wysłania zgłoszenia.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Solutions30Mobile sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, ul. Królowej Marysieńki 13/9, 02-954 Warszawa, moich danych osobowych zawartych w przesłanym zgłoszeniu aplikacyjnym, w celu uczestnictwa w przyszłych rekrutacjach prowadzonych przez Solutions30Mobile Sp. z o.o. w okresie 12 miesięcy od dnia przesłania zgłoszenia aplikacyjnego.

Solutions30

Solutions30

Solutions30