Technik utrzymania ruchu / Elektromechanik

Piaseczno/ piaseczyński/ mazowieckie

Ogłoszenie dodane: 17.04.2024

Typ umowy:
Umowa o pracę
Wymiar pracy:
Pełny etat
Specjalne wymagania:
Brak
Wymagane prawo jazdy:
Kat. B

W związku z dynamicznym rozwojem naszego klienta - lidera w branży spożywczej - catering dietetyczny, dieta pudełkowa, poszukujemy kandydatów na stanowisko Kierownika produkcji / Kierownika zespołu.

Jeśli jesteś otwarty na nowe wyzwania zawodowe - zapraszamy do przesłania zgłoszenia.

Oferujemy
bezpośrednie zatrudnienie na umowę o pracę, u lidera w branży
rynkowe wynagrodzenie - uzależnione od doświadczenia i kwalifikacji
atrakcyjny pakiet benefitów m.in. prywatna opieka medyczna, karta sportowa, ubezpieczenie na życie, zniżki na firmowe produkty i usługi firmy, posiłki pracownicze, karta lunchowa
pracę w systemie zmianowym (7-19,19-7), średnia ilość dni pracujących: 14
możliwość rozwoju i podnoszenia kwalifikacji w stabilnej organizacji
darmowy dojazd z Warszawy (Ursus, Metro Wilanowska, miejscowości po trasie)
Zadania
usuwanie awarii i usterek maszyn
prewencyjne przeglądy maszyn i urządzeń
współpraca z serwisami zewnętrznymi
dbałość o utrzymanie odpowiedniego stanu części zamiennych
Oczekujemy
wiedzy z obszaru pneumatyki, mechaniki, automatyki lub elektroniki
doświadczenia na takim, lub podobnym stanowisku
umiejętność posługiwania się dokumentacją techniczną
prawo jazdy kat b

Lokalizacja: okolice Piaseczna (dojazd)

Jesteś zainteresowany/a prześlij zgłoszenie poprzez formularz, lub skontaktuj się telefonicznie - 570 318 000. Chętnie opowiemy Ci o szczegółach oferty.

Agencja zatrudnienia - nr wpisu 26915

Katarzyna

Katarzyna

Katarzyna